Galaxy S10 prototyp

Galaxy S10 zadebiutuje w trzech wersjach? Wiele na to wskazuje

Newsy

Informacje sprzed kilku dni mówiły jasno, że Galaxy S10 trafi na rynek w dwóch wersjach. Jednak dziś, sytuacja nieco się zmieniła i rzuciła nowe światło na sprawę – bardzo możliwe jest, że Galaxy S10 zadebiutuje w aż trzech wersjach.

Galaxy S10 w trzech wersjach – o co chodzi?

Samsung od dłuższego czasu ma w zwyczaju wydawać swoje flagowce w dwóch wersjach – zwykle mniejsze i większej. Galaxy S10 również będzie miał mniejszy (5,8 cala) i większy wariant (6,2 cala), a prócz tego, pojawi się najprawdopodobniej trzecia wersja z… trzema aparatami. Jak donoszą raporty, „mały” Galaxy S10 będzie miał jeden aparat, „większy” dwa aparaty, a trzeci (nie mamy jeszcze informacji co do jego rozmiaru), aż trzy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Dlaczego żałuję zakupu Galaxy S8?

Nie wiem jak Wam, ale mnie taki pomysł zupełnie się nie podoba. Konkretnie chodzi mi tutaj o fakt niejakiego „wymuszania” na użytkowniku kupna droższego wariantu, gdyż ten zwykle oferuje dość znaczne ulepszenia względem modelu bazowego. O ile jeszcze dwie wersje jestem w stanie przełknąć, tak trzy wydają mi się ogromną przesadą. Ostatnim razem Samsung zastosował taką zagrywkę przy okazji premiery Galaxy S6, który również trafił na rynek w trzech wariantach. Być może z punktu widzenia Samsunga taka decyzja jest opłacalna, jednak zwykłym użytkownikom takie coś raczej się nie spodoba. Na szczęście informacje o trzecim modelu nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, więc radzę czytać ten artykuł z lekkim przymrużeniem oka.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x