Galaxy S10 prototyp

Galaxy S10 zadebiutuje w trzech wersjach? Wiele na to wskazuje

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Informacje sprzed kilku dni mówiły jasno, że Galaxy S10 trafi na rynek w dwóch wersjach. Jednak dziś, sytuacja nieco się zmieniła i rzuciła nowe światło na sprawę – bardzo możliwe jest, że Galaxy S10 zadebiutuje w aż trzech wersjach.

Galaxy S10 w trzech wersjach – o co chodzi?

Samsung od dłuższego czasu ma w zwyczaju wydawać swoje flagowce w dwóch wersjach – zwykle mniejsze i większej. Galaxy S10 również będzie miał mniejszy (5,8 cala) i większy wariant (6,2 cala), a prócz tego, pojawi się najprawdopodobniej trzecia wersja z… trzema aparatami. Jak donoszą raporty, „mały” Galaxy S10 będzie miał jeden aparat, „większy” dwa aparaty, a trzeci (nie mamy jeszcze informacji co do jego rozmiaru), aż trzy.

Zobacz także: Dlaczego żałuję zakupu Galaxy S8?

Nie wiem jak Wam, ale mnie taki pomysł zupełnie się nie podoba. Konkretnie chodzi mi tutaj o fakt niejakiego „wymuszania” na użytkowniku kupna droższego wariantu, gdyż ten zwykle oferuje dość znaczne ulepszenia względem modelu bazowego. O ile jeszcze dwie wersje jestem w stanie przełknąć, tak trzy wydają mi się ogromną przesadą. Ostatnim razem Samsung zastosował taką zagrywkę przy okazji premiery Galaxy S6, który również trafił na rynek w trzech wariantach. Być może z punktu widzenia Samsunga taka decyzja jest opłacalna, jednak zwykłym użytkownikom takie coś raczej się nie spodoba. Na szczęście informacje o trzecim modelu nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, więc radzę czytać ten artykuł z lekkim przymrużeniem oka.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy