Galaxy S10

Jak będzie wyglądał Galaxy S10? Wyciekł prototyp, więc być może właśnie tak

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Galaxy S10 zbliża się wielkimi krokami. Za pośrednictwem użytkownika Twittera @IcyUniverse, który jest znany ze swoich „wtyków” w branży, wyciekł prawdopodobny prototyp nadchodzącego Samsunga Galaxy S10. Oczywiście to, że ów smartfon będzie wyglądał właśnie tak nie zostało w żaden sposób potwierdzone, lecz biorąc pod uwagę, że S10 będzie „jubileuszowym” smartfonem Koreańczyków, to jest to jak najbardziej prawdopodobne.

Prototyp Galaxy S10

Rzekomy prototyp Galaxy S10 wygląda właśnie tak:

Galaxy S10 prototyp


Domniemaną S-dziesiątkę charakteryzuje przede wszystkim całkowity brak ramek. Co prawda @IceUniverse nie napisał wprost, że jest to prototyp Galaxy S10, jednak w opisie zdjęcia zawarł słowo „beyond”, które jest nazwą kodową Galaxy S10. Delikatnie zaoblone rogi urządzenia także wskazują, że jest to smartfon z serii Galaxy S. Mówiąc krótko – to naprawdę może być prototyp Galaxy S10.

Zobacz także: Huawei złamał obietnicę – Androida Oreo dla modelu P9 jednak nie będzie

Z drugiej strony, stworzenie całkowicie bezramkowego smartfona wymaga ogromnego nakładu pracy i bardzo zaawansowanej technologii. Na powyższym zdjęciu nie widać zupełnie żadnych sensorów, które musiałyby zostać ukryte w ekranie (no chyba, że Samsung poszedł w rozwiązanie podobne do tego w Oppo Find X, choć bardzo w to wątpię), a jak wiadomo, na chwilę obecną żaden inny producent nie pokazał urządzenia, które ma m.in. aparat zatopiony w ekranie.

Czy tak będzie wyglądał prawdziwy Galaxy S10? Cóż, na chwilę obecną trudno powiedzieć. Jest to jak najbardziej możliwe, lecz szczerze mówiąc wątpię, żeby Samsung zdecydował się wprowadzić tak zaawansowaną technologię już teraz. Jedno jest jednak pewne – jeśli S10 faktycznie będzie tak wyglądał i będzie miał przynajmniej 6 GB RAM-u, to go kupię.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy