sony xperia xz2 oficjalnie

Druga beta Androida P na Xperię XZ2 już dostępna

Newsy

W zeszłym miesiącu zadebiutował Android P. Tuż po jego premierze Google ogłosiło listę smartfonów, które otrzymają ten system najszybciej. Xperia XZ2 się na niej znalazła, a pierwsza beta już dawno trafiła do posiadaczy tego urządzenia. Niemniej jednak dzisiaj światło ujrzało drugie wydanie, które co prawda nie przynosi wielu zmian, ale zawsze.

Właściciele Xperii XZ2 albo już dostali, albo na dniach dostaną tytułową aktualizację, która jest wdrażana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Druga beta Androida P dla Xperii XZ2 – co zmienia?

Beta 2 skupia się na optymalizacji i poprawie błędów, które użytkownicy zgłosili w poprzednim wydaniu. W ich skład wchodzi m.in.: naprawa błędu uniemożliwiającego regulację głośności podczas rozmowy, sporadycznie niedziałającego mikrofonu, problemów z bezprzewodowym ładowaniem oraz łącznością LTE i Wi-Fi. Prócz poprawy błędów, nieznacznie poprawiono także płynność działania urządzenia.

Zobacz także: Spłonął kolejny smartfon Samsunga

Dla zainteresowanych – aktualizacja będzie dostępna drogą OTA, dla osób, które mają już zainstalowaną pierwszą betę. Ci, które jeszcze nie mają Androida P na swojej Xperii XZ2, drugą betę mogą pobrać prosto ze strony producenta. Nie da się ukryć, że widać działanie Projektu Treble. To właśnie dzięki niemu Sony tak szybko wydaje nowe aktualizacje.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x