Huawei P20 Pro

Bezpłatna wymiana ekranu i szkła w Huawei P20 i P20 Pro – jak się zapisać?

2 minuty czytania
Komentarze

Huawei ma co świętować. Kolejne generacje topowych serii ich urządzeń biją rekordy popularności. Szczególnie dotyczą to odmian „Lite”, ale flagowe modele też mogą pochwalić się wynikami sprzedaży. W takich sytuacjach wystarczy się cieszyć, ale firma idzie o krok dalej – chce dać coś więcej tym, którzy zdecydowali się na zakup P20 i P20 Pro. W przypadku tych modeli producent postanowił umożliwić bezpłatną wymianę ekranu oraz tylnej części obudowy.

Chwalimy takie poczynania, więc należy je nagłaśniać. Promocja dotyczy osób, które kupiły urządzenie najpóźniej 30 dni temu. Póki co nie mówi się o tym, kiedy darmowa, dodatkowa ochrona zostanie wycofana, więc należy się spieszyć. Do rzeczy – jak się zarejestrować? Możecie to zrobić na stronie Huawei (lub w aplikacji HiCare), na której musicie podać swój numer IMEI/SN oraz datę zakupu. Oczywiście warunkiem przyznania omawianej promocji jest dowód zakupu.

Chcemy budować z naszymi klientami długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby, które wybrały nasze smartfony, były w pełni zadowolone nie tylko z produktów, ale również z obsługi posprzedażowej. Cały czas dążymy do tego, aby uszkodzone urządzenia były naprawiane przez wykwalifikowanych specjalistów, potrafiących błyskawicznie przywrócić telefon do pierwotnego stanu – mówi Michał Hnatowski, Regionalny Manager ds. Serwisu Huawei.

W przypadku stłuczenia szkła lub wyświetlacza – nie życzymy tego – możecie udać się do serwisu firmy lub skorzystać z bezpłatnego wariantu door-to-door, czyli wizyty kuriera.

Zobacz też: Xiaomi otwiera swój salon w Warszawie – zobacz, jak to wyglądało.

Lepiej mieć, niż nie mieć, a później żałować – każdy powinien z taką dewizą przystąpić do rejestracji w powyższym programie.

źródło: informacja prasowa

Motyw