ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejne informacje o Galaxy Ace 3 trafiają do Sieci

Autor: Krzysztof Czerwiec Kategoria: Newsy

Według plotek sprzed dwóch tygodni, nowy członek rodziny Ace miałby dotrzeć do nas już maju. Staje się to coraz bardziej realne, gdyż wczoraj w bazie GL Benchmark zarejestrowane urządzenie, którym najprawdopodobniej jest Galaxy Ace 3.

Smartfon miałby trafić na rynek w dwóch wariantach: GT-S7270 oraz GT-S7272. Obie wersje będą bliźniaczo podobne, a jedyną różnicą ma być zastosowanie w drugim wariancie obsługi dwóch kart SIM, co jest raczej równoznaczne z tym, że model trafi pewnie tylko na rynek azjatycki.

Według bazy benchmarka producent postanowił wyposażyć Ace 3 w dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, który będzie wspierany układem graficznym VideoCore IV. Ekran ma pracować w rozdzielczości WVGA i choć jego przekątna nie jest uwzględniona w wynikach, ma oscylować w granicach 4 cali. Model S7270 miałby kontrolować Android 4.1, zaś wersję DualSIM 4.2.2. Dodając do tego poprzednie przecieki, pod obudową telefonu znajdzie się 4GB pamięci wewnętrznej, wejście microSD, aparat 5 MPx i bateria 1500 mAh.

Różnice w porównaniu z poprzednim modelem wydają się być więc niewielkie i to chyba jedna z najpoważniejszych wad nowego „asa”. Czy Wy też tak uważacie?

źródło: sammobile.com
 

Sprawdź najnowsze wpisy