Samsung Galaxy Ace 3 już w maju?

Newsy

Wczoraj dowiedzieliśmy o aktualizowaniu przez koreańską firmę popularniejszego modelu z ich repertuaru. Niedawno natomiast w sieci znalazły się plotki o pojawieniu się następcy Galaxy Ace 2.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Według nich GT-S7272, czyli Galaxy Ace 3, ma pojawić się na przełomie maja i czerwca. Zmieni się dotychczasowy rozmiar ekranu z 3,8-calowego do 4-calowego, nie określono jednak rozdzielczości. Będzie również oferował dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz wspomaganego przez 768 MB pamięci RAM oraz, prawdopodobnie, ten sam moduł aparatu, co w poprzedniku. Oprócz tego ujrzymy w nim 4 GB pamięci wewnętrznej, baterię o pojemności 1500 mAh i Androida 4.1 Jelly Bean.

Nieznana jest natomiast cena urządzenia oraz jego wygląd. A czy Wy bylibyście nim zainteresowani?

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x