g7 thinq boombox speaker

LG G7 Thinq z Boombox Speaker narobi trochę hałasu

Newsy

LG G7 Thinq jest nowym flagowym modelem koreańskiego producenta, który swoją premierę będzie mieć już za trzy dni. Dokładnie 2 maja w Nowym Jorku i Seulu zostanie zaprezentowany długo wyczekiwany smartfon. Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przed tym wydarzeniem, do Sieci wyciekają nowe informacje.

LG G7 Thinq będzie bardzo głośny

Boombox Speaker to nazwa głośnika, jaki Koreańczycy umieścili w LG G7 Thinq. Uważają oni, że będzie on aż 10 razy głośniejszy od przeciętnego smartfona na rynku. Podstawowy poziom dźwięku ma zostać zwiększony aż o 6 dB, do tego dwukrotnie podbito ilość basów, których natężenie będzie można regulować odpowiednio kładąc urządzenie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

lg g7 Thinq głośnik boombox speaker

To nie wszystko z dźwiękowego świata LG G7 Thinq. Smartfon wyposażony zostanie także w złącze słuchawkowe jack 3.5 mm oraz 32-bitowy przetwornik DAC audio i wsparcie dla DTS:X, co pozwoli uzyskać efekt 7.1.

Zobacz też: Oficjalna zapowiedź premiery OnePlus 6

Specyfikacja smartfona jest mocna, aczkolwiek ma on zostać wyposażony „jedynie” w 4 GB RAM. Cena urządzenia jak na razie pozostaje nieznana. Spodziewajmy się jednak, że kwota ta wpasuje się w półkę tegorocznych flagowców i na LG G7 Thinq trzeba będzie wyłożyć trochę grosza.

źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x