LG G7 Thinq z Boombox Speaker narobi trochę hałasu

Kamil Lewicki Newsy 2018-04-29

LG G7 Thinq jest nowym flagowym modelem koreańskiego producenta, który swoją premierę będzie mieć już za trzy dni. Dokładnie 2 maja w Nowym Jorku i Seulu zostanie zaprezentowany długo wyczekiwany smartfon. Aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przed tym wydarzeniem, do Sieci wyciekają nowe informacje.

LG G7 Thinq będzie bardzo głośny

Boombox Speaker to nazwa głośnika, jaki Koreańczycy umieścili w LG G7 Thinq. Uważają oni, że będzie on aż 10 razy głośniejszy od przeciętnego smartfona na rynku. Podstawowy poziom dźwięku ma zostać zwiększony aż o 6 dB, do tego dwukrotnie podbito ilość basów, których natężenie będzie można regulować odpowiednio kładąc urządzenie.

lg g7 Thinq głośnik boombox speaker

To nie wszystko z dźwiękowego świata LG G7 Thinq. Smartfon wyposażony zostanie także w złącze słuchawkowe jack 3.5 mm oraz 32-bitowy przetwornik DAC audio i wsparcie dla DTS:X, co pozwoli uzyskać efekt 7.1.

Zobacz też: Oficjalna zapowiedź premiery OnePlus 6

Specyfikacja smartfona jest mocna, aczkolwiek ma on zostać wyposażony „jedynie” w 4 GB RAM. Cena urządzenia jak na razie pozostaje nieznana. Spodziewajmy się jednak, że kwota ta wpasuje się w półkę tegorocznych flagowców i na LG G7 Thinq trzeba będzie wyłożyć trochę grosza.

źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x