oneplus 6 premiera

Premiera OnePlus 6 oficjalnie zapowiedziana – tradycyjnie z niespodziankami

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

„Prędkość, której potrzebujesz” – takim hasłem OnePlus zapowiada swoją konferencję, której daniem głównym będzie 5. generacja flagowego smartfona firmy. O OnePlus 6 wiemy już całkiem dużo, więc siłą rzeczy czekanie na oficjalną prezentację zaczyna być nużące i irytujące. Jednak producent nauczył nas już, że niewątpliwie najciekawiej mają osoby, które same zgromadzą się przed sceną. Ta w tym roku została zlokalizowana w Londynie i już można kupować bilety na premierę.

Nie tylko dziennikarze mają wstęp na wydarzenia organizowane przez OnePlusa. Firma słynie z tego, że słucha uwag swoich konsumentów, co bardzo doceniamy. Najnowszy smartfon chińskiego producenta poznamy 16 maja o 18:00 (naszego czasu).

oneplus 6 premiera

Jeśli jesteście zainteresowani wejściem na imprezę to musicie kupić bilet. Sprzedaż już ruszyła i została podzielona na dwa etapy. Do piątku, 27 kwietnia i 21:00 ceny kształtują się na poziomie 16 funtów brytyjskich (~77 złotych), 21 dolarów (~72 złote) lub 18 euro (~75 złotych). Po tej godzinie ich cena wzrasta do odpowiednio 30 funtów brytyjskich (~144 złote), 41 dolarów (~141 złotych) i 34 euro (~143 złote). Dodatkowo, jeśli zamówicie dwa bilety to możecie skusić się na jeszcze jeden w pakiecie Plus One. Zestaw ten (3 bilety) kosztuje 40 funtów brytyjskich, 54 dolary lub 46 euro. Wydaje się to droga impreza? Niekoniecznie, ponieważ OnePlus już zapowiedział, że pojawią się tzw. Swag Bagi. W przypadku premiery OnePlus 5T za wejściówkę o wartości 40 dolarów otrzymywało się plecak, koszulkę, naklejki oraz kupon, którym można było zmniejszyć cenę za smartfona też o 40 dolarów. W tym roku ma być jeszcze ciekawiej.

Zobacz też: Nadchodzi aktualizacja dla Honora 7X – producent oficjalnie potwierdza.

Gdzie jest haczyk? Oczywiście trzeba dostać się samemu do Londynu, ale niewątpliwie ciężko będzie zdobyć bilet, bo tych jest ograniczona pula. OnePlus chce zaprosić 1000 osób, więc zainteresowani muszą się spieszyć. Bilet możecie kupić na stronie firmy, a jeśli jesteście zainteresowani wyłącznie obejrzeniem konferencji to już możecie zapisać się na livestream.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy