Brawo Facebook! Messenger nareszcie obsługuje funkcję znaną od ponad 30 lat

Newsy

Pomimo tego, że Facebook ma ostatnio ogromne problemy wizerunkowe, to multum osób korzysta z usług społecznościowego giganta i nic nie wskazuje na to, by sytuacja ta miała się prędko zmienić. Z tego powodu cieszyć może fakt, że twórcy Messengera nieustannie dodają nowe funkcje do swojego komunikatora. Dziś przedstawię Wam nową aktualizację aplikacji, w której wprowadzone zostały dwa ciekawe udoskonalenia – jedno z nich znane jest już od ponad 30 lat!

Zobacz także: Sprawdź najlepsze alternatywy Messengera!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Messenger ulepsza jakość filmów i akceptuje nowy typ zdjęć

W najnowszej aktualizacji komunikatora Facebooka, Messenger umożliwi przesyłanie 360-stopniowych zdjęć, a także pozwoli na dzielenie się filmami w rozdzielczości HD. Warto jednak pamiętać, że aplikacja sama w sobie nie będzie tworzyła dla użytkowników materiałów tego typu – chętni takie zdjęcia lub filmy będą musieli wykonać samodzielnie, np. za pomocą specjalnego programu – dopiero ich udostępnienie w Messengerze będzie możliwe. Co więcej, zmianom uległ również interfejs samego Facebooka – od teraz przy artykułach pojawiać będą się informacje na temat strony (będą one pochodzić z Wikipedii). Użytkownicy będą również mogli zapoznać się z innymi publikacjami z tej samej witryny, jak również sprawdzić, którzy znajomi także przeczytali dany news. Zmiany w Messengerze wymagają aktualizacji aplikacji, która powinna pojawić się wkrótce. Interfejs Facebooka zaktualizowany zostanie automatycznie.

Źródło: Facebook

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x