ing, google pay, android pay

Google Pay nareszcie dostępny dla klientów banku z lwem

Aplikacje

Android Pay, który pojawił się w Polsce pod koniec 2016 roku podbił serca użytkowników i wielu z nich płaci już teraz wyłącznie smartfonem. Usługa ta została przez Giganta z Mountain View podciągnięta pod nowy, kompleksowy system płatności Google Pay. I właśnie pod tą nazwą trafia ona do kolejnego banku!

Google Pay w ING Banku Śląskim

Klient indywidualni banku ING Bank Śląski mogą wreszcie dodawać swoje karty zbliżeniowe Visa do aplikacji Google Pay. Otwiera to przed nimi drogę do płacenia za pomocą smartfona, czyli wygodniejszego i szybszego sposobu na zakupy. Aby to zrobić wystarczy pobrać aplikację Google Pay ze Sklepu Pay, a następnie dodać kartę skanując ją i wpisując kod zabezpieczający.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Należy jednak pamiętać, że do działania Google Pay wymagany jest smartfon z Androidem w wersji 4.4 wzwyż oraz NFC. Z niższą wersją systemu bądź brakiem NFC nic niestety nie zdziałamy.

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a macie kartę Mastercard również możecie płacić zbliżeniowo. W tym celu należy skorzystać z usługi Mastercard w telefonie dostępnej w aplikacji Moje ING.

źródło: ING


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x