Xiaomi prawdopodobnie pracuje nad smartfonem dla graczy

Newsy

Nie tak dawno temu Razer pokazał swój pierwszy smartfon dedykowany graczom. Według najnowszych informacji Xiaomi zamierza powtórzyć, a nawet przebić jego sukces, ponieważ firma rzekomo szykuje własne rozwiązanie. Domniemany smartfon dla graczy od Xiaomi o nazwie kodowej „Blackshark” trafił właśnie do AnTuTu, gdzie wykręcił kolosalny wynik.

Bez dwóch zdań – Razer ma się czego bać. „Blackshark” zdobył 270680 punktów w popularnym benchmarku AnTuTu – to wynik o ponad 100 tysięcy większy od tego, który osiągnął Razer Phone. Mało tego, to jeden z najwyższych wyników w testach syntetycznych – nadchodzący Galaxy S9 przegrał o kilka tysięcy punktów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Wszystkie smartfony Samsunga ze średniej półki będą miały zakrzywiony ekran

Sercem urządzenia będzie Snapdragon 845 z grafiką Adreno 630. Pamięć operacyjna wyniesie 8 GB, a na pliki użytkownika zostanie oddane 32 GB. Całość będzie działać pod kontrolą Androida Oreo 8.0.

Szykuje się naprawdę potężne urządzenie. Wszystko wskazuje na to, że smartfon wpasuje się w panujące trendy – zostanie pozbawiony ramek. Warto zauważyć, że żadna z zawartych tu informacji nie została oficjalnie potwierdzona, więc radzę czytać ten tekst z przymrużeniem oka. Jeśli plotka się potwierdzi, a Xiaomi nie przesadzi z ceną – będzie hit.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x