Sony obiecuje, że ekranami 4K OLED nie będziemy rozczarowani

Newsy

Sony Xperia XZ Pro prezentuje się rewelacyjnie. Może to być najlepszy smartfon targów MWC 2018 odbywających się w Barcelonie na przełomie lutego i marca. Informacje o jego wyjątkowych cechach przestają być plotkami. Otrzymują potwierdzenie samego producenta.

Sony Xperia XZ Pro z 4K, którym nie będziemy rozczarowani

O tym, jak prezentuje się Sony Xperia XZ Pro mogliście już przeczytać. Dziś informacje te zyskują potwierdzenie ze strony producenta. Hitoshi Osawa z Sony powiedział, że trwają inwestycje w ekrany OLED. Do tego już niedługo mamy zobaczyć wyświetlacze 4K OLED w smartfonach.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wygląda na to, że Sony w 2018 roku wyróżni się pod względem wyświetlaczy na rynku. Być może nie tylko model Xperia XZ Pro zostanie w taki wyposażony, ale także inne flagowce tego producenta.

Zobacz też: Ładowanie 50% baterii w 5 minut

Czy prezentacja odbędzie się już na targach MWC 2018? A może tam spotkamy się tylko z zapowiedzią, a na finalny produkt będziemy musieli poczekać nieco dłużej? W przypadku pierwszej opcji trzeba przyznać, że Samsungi Galaxy S9 i Samsung Galaxy S9+ zyskałyby niezłego konkurenta.

źródło: XperiaBlog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x