samsung galaxy s6 edge

Android Oreo dla Galaxy S6 może być bliżej, niż nam się wydaje

Newsy

Przedstawiciel działu obsługi klienta firmy Samsung potwierdził, że trzyletni Galaxy S6 dostanie aktualizację do Androida Oreo. Kiedy? Rzekomo nie później niż do końca lutego. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że Koreańczycy na chwilę obecną nie są w stanie potwierdzić tej daty w stu procentach.

Gdyby gigant wydał tytułowy system dla wspomnianego smartfona, to byłby to wyjątek od reguły, która zakłada dwuletni okres wsparcia dla Samsungowych flagowców.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Tak wygląda tegoroczna Nokia 6

Mimo wszystko nie należy brać odpowiedzi przedstawicieli handlowych za pewne informacje. W przeszłości sporo z nich okazało się nieprawdziwych – głównie ze względu na to, że plany tak dużych firm mogą zmienić się z dnia na dzień. Zważając jednak na masę plotek dotyczących tego tematu, Oreo dla Galaxy S6 jest bardziej niż prawdopodobny. Co ciekawe, oficjalne wydanie najnowszego systemu powinno trafić jeszcze w tym miesiącu na Galaxy S8. Być może Samsung zrobi nam niespodziankę i wyda aktualizację dla wszystkich trzech flagowych urządzeń w tym samym czasie? Tego wszystkiego dowiemy się w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x