Galaxy S8/S8+ z oficjalnym Androidem Oreo (zapewne) jeszcze w tym miesiącu

Newsy

Ostatnimi czasy coraz to więcej producentów wydaje najnowszą wersję Zielonego Robocika na swoje smartfony. Samsung na chwilę obecną został w tyle, ale według pewnej informacji, oficjalny Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8 i S8+ najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Wspomniana wiadomość pochodzi z aplikacji Samsung Members, gdzie firma poinformowała, że beta testy nowego systemu kończą się wraz z dniem 17 stycznia bieżącego roku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W zeszłym roku oficjalna aktualizacja do Androida Nougat dla smartfonów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge przypadła właśnie na styczeń, więc jest duża szansa, że firma zamierza kontynuować tę tradycję. W powyższym komunikacie możemy przeczytać, że Koreańczycy planują wypuścić oficjalną łatkę tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz także: Xiaomi wstrzymuje aktualizacje do Androida Oreo dla modelu Mi A1

Ponadto, biorąc pod uwagę kilka lat wstecz, możliwe jest, że uczestnicy beta testów otrzymają oficjalną aktualizację szybciej niż pozostali. Jedno jest jednak niemal pewne – stabilna wersja Oreo dla posiadaczy tytułowych urządzeń to kwestia kilku, maksymalnie kilkunastu dni. Sam jestem w gronie testerów i mogę śmiało powiedzieć, że już teraz jest dobrze, a więc pełne wydanie może być tylko lepsze.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x