Ostatnimi czasy coraz to więcej producentów wydaje najnowszą wersję Zielonego Robocika na swoje smartfony. Samsung na chwilę obecną został w tyle, ale według pewnej informacji, oficjalny Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8 i S8+ najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Wspomniana wiadomość pochodzi z aplikacji Samsung Members, gdzie firma poinformowała, że beta testy nowego systemu kończą się wraz z dniem 17 stycznia bieżącego roku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W zeszłym roku oficjalna aktualizacja do Androida Nougat dla smartfonów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge przypadła właśnie na styczeń, więc jest duża szansa, że firma zamierza kontynuować tę tradycję. W powyższym komunikacie możemy przeczytać, że Koreańczycy planują wypuścić oficjalną łatkę tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz także: Xiaomi wstrzymuje aktualizacje do Androida Oreo dla modelu Mi A1

Ponadto, biorąc pod uwagę kilka lat wstecz, możliwe jest, że uczestnicy beta testów otrzymają oficjalną aktualizację szybciej niż pozostali. Jedno jest jednak niemal pewne – stabilna wersja Oreo dla posiadaczy tytułowych urządzeń to kwestia kilku, maksymalnie kilkunastu dni. Sam jestem w gronie testerów i mogę śmiało powiedzieć, że już teraz jest dobrze, a więc pełne wydanie może być tylko lepsze.
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.