Galaxy S8/S8+ z oficjalnym Androidem Oreo (zapewne) jeszcze w tym miesiącu

1 minuta czytania
Komentarze

Ostatnimi czasy coraz to więcej producentów wydaje najnowszą wersję Zielonego Robocika na swoje smartfony. Samsung na chwilę obecną został w tyle, ale według pewnej informacji, oficjalny Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8 i S8+ najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

Wspomniana wiadomość pochodzi z aplikacji Samsung Members, gdzie firma poinformowała, że beta testy nowego systemu kończą się wraz z dniem 17 stycznia bieżącego roku.

W zeszłym roku oficjalna aktualizacja do Androida Nougat dla smartfonów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge przypadła właśnie na styczeń, więc jest duża szansa, że firma zamierza kontynuować tę tradycję. W powyższym komunikacie możemy przeczytać, że Koreańczycy planują wypuścić oficjalną łatkę tak szybko, jak to możliwe.

Zobacz także: Xiaomi wstrzymuje aktualizacje do Androida Oreo dla modelu Mi A1

Ponadto, biorąc pod uwagę kilka lat wstecz, możliwe jest, że uczestnicy beta testów otrzymają oficjalną aktualizację szybciej niż pozostali. Jedno jest jednak niemal pewne – stabilna wersja Oreo dla posiadaczy tytułowych urządzeń to kwestia kilku, maksymalnie kilkunastu dni. Sam jestem w gronie testerów i mogę śmiało powiedzieć, że już teraz jest dobrze, a więc pełne wydanie może być tylko lepsze.

Motyw