ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nokia 6 (2018) na zdjęciach prezentuje się bardzo atrakcyjnie

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Nowa Nokia 6 (2018) zdążyła już zostać oficjalnie zaprezentowana w Chinach. Do tej pory nie mieliśmy jednak okazji zobaczyć smartfona na prawdziwych zdjęciach. Tym razem jednak fotografii jest tyle, że obejrzymy każdy szczegół. Smartfon sprawia przyjemne wrażenie.

Nokia 6 (2018) na prawdziwych zdjęciach

HMD Global Oy zaprezentowało Nokię 6 (2018) 5 stycznia.  Była to jednak prezentacja przeznaczona na rynek chiński. My na swoją musimy poczekać do targów MWC 2018, które odbędą się na przełomie lutego i marca. Na szczęście, dzięki uprzejmości jednego z serwisów możemy zobaczyć urządzenie z każdej strony. Przed Wami potężna galeria, której nic nie umknęło.

Jak Wam się podoba? Smartfon wyceniono na około 800 złotych w wersji 32 GB. Mnie przypadły do gustu kanciastość Nokii 6 (2018) oraz interesujące połączenie kolorów.

Zobacz też: Patent na elastyczny smartfon Samsunga

Względem poprzednika smartfona jest na pewno krótszy, zastosowano także mocniejszy procesor, bo jednostkę Qualcomm Snapdragon 630. Pojawiło się także wsparcie dla bothie, czyli wykonywania zdjęć z przedniego oraz tylnego aparatu jednocześnie.

źródło: IT Home

Sprawdź najnowsze wpisy