ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple baterie odszkodowanie

Apple zmienia cenę wymiany baterii w iPhone w Polsce – jest taniej!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Na początku bieżącego roku rozpoczęła się wymiana baterii w iPhone’ach. Apple wyceniło tę usługę nie tyle drogo, co po prostu drożej niż w innych krajach. Zapowiedziano zmianę. Ile teraz zapłacimy za nową baterię?

Wymiana baterii w iPhone – 129 złotych

Wcześniej do zapłaty za wymianę baterii w autoryzowanych serwisach trzeba było zapłacić 149 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że za granicą operacja ta kosztuje 29 dolarów bądź też euro, to w Polsce płaciliśmy za nią nieco więcej. Apple zreflektowało się i od dzisiaj usługa wymiany baterii kosztuje 20 złotych mniej.

W salonach iSpot oraz Cortland za nową baterię do iPhone SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7 oraz 7 Plus zapłacimy teraz 129 złotych. Akcja obowiązuje do końca bieżącego roku.

Zobacz też: Nokia 7 trafi do Europy!

Warto podkreślić, że cena dotyczy wyłącznie pierwszej wymiany baterii. Istotnym elementem, by serwisanci podjęli się operacji jej wymiany po niższej cenie jest stan techniczny smartfonu. Wszelkie oznaki otwierania go wcześniej, nieoryginalne części poskutkują niezakwalifikowaniem naszego iPhone’a do warunków wymiany.

źródło: Cortland

Sprawdź najnowsze wpisy