Na początku bieżącego roku rozpoczęła się wymiana baterii w iPhone’ach. Apple wyceniło tę usługę nie tyle drogo, co po prostu drożej niż w innych krajach. Zapowiedziano zmianę. Ile teraz zapłacimy za nową baterię?

Wymiana baterii w iPhone – 129 złotych

Wcześniej do zapłaty za wymianę baterii w autoryzowanych serwisach trzeba było zapłacić 149 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, że za granicą operacja ta kosztuje 29 dolarów bądź też euro, to w Polsce płaciliśmy za nią nieco więcej. Apple zreflektowało się i od dzisiaj usługa wymiany baterii kosztuje 20 złotych mniej.

W salonach iSpot oraz Cortland za nową baterię do iPhone SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7 oraz 7 Plus zapłacimy teraz 129 złotych. Akcja obowiązuje do końca bieżącego roku.

Zobacz też: Nokia 7 trafi do Europy!

Warto podkreślić, że cena dotyczy wyłącznie pierwszej wymiany baterii. Istotnym elementem, by serwisanci podjęli się operacji jej wymiany po niższej cenie jest stan techniczny smartfonu. Wszelkie oznaki otwierania go wcześniej, nieoryginalne części poskutkują niezakwalifikowaniem naszego iPhone’a do warunków wymiany.

źródło: Cortland

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.