ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Datally – dzięki tej aplikacji oszczędzisz pakiet danych

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Google pomyślało o użytkownikach, którzy lubią oszczędzać pakiet danych. Stworzyło zatem aplikację, która w skuteczny i efektywny sposób pozwoli nim zarządzać. Poznajcie Datally.

Datally – sposób na oszczędność

Dzięki nowej aplikacji od Google będziemy w stanie lepiej zarządzać naszym pakietem danych. Datally pokaże nam, które aplikacje w tle pobierają dużo megabajtów, powiadomi o przekroczeniu ustalonego przez nas limitu, a także powiadomi, kiedy znajdziemy się w zasięgu niezabezpieczonych sieci Wi-Fi. Aplikacja oferuje także przycisk, który szybko wyłączy aplikacje pobierające pakiet danych.

Zobacz też: EA traci 3 mld dolarów

Nie są to żadne innowacyjne udogodnienia. Często możemy je spotkać w naszych smartfonach. Producenci tworząc własne nakładki również myślą o takich sprawach. Jeśli jednak nie posiadamy żadnej podobnej aplikacji, a chcemy być oszczędniejsi, Datally świetnie się sprawdzi. Gigant z Mountain View stworzył go również z myślą o krajach, gdzie dostęp do Internetu jest utrudniony, a same pakiety danych bardzo drogie.

Skąd pobrać?

Aplikację Datally znajdziemy w Sklepie Play. Możemy także skorzystać z zewnętrznego źródła i zainstalować ją z pliku APK. Pamiętajcie jednak, że korzystając z drugiego sposobu robicie to na własną odpowiedzialność.

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy