[Pobierz] Datally – dzięki tej aplikacji oszczędzisz pakiet danych

Kamil Lewicki Aplikacje 2017-11-30

Google pomyślało o użytkownikach, którzy lubią oszczędzać pakiet danych. Stworzyło zatem aplikację, która w skuteczny i efektywny sposób pozwoli nim zarządzać. Poznajcie Datally.

Datally – sposób na oszczędność

Dzięki nowej aplikacji od Google będziemy w stanie lepiej zarządzać naszym pakietem danych. Datally pokaże nam, które aplikacje w tle pobierają dużo megabajtów, powiadomi o przekroczeniu ustalonego przez nas limitu, a także powiadomi, kiedy znajdziemy się w zasięgu niezabezpieczonych sieci Wi-Fi. Aplikacja oferuje także przycisk, który szybko wyłączy aplikacje pobierające pakiet danych.

Zobacz też: EA traci 3 mld dolarów

Nie są to żadne innowacyjne udogodnienia. Często możemy je spotkać w naszych smartfonach. Producenci tworząc własne nakładki również myślą o takich sprawach. Jeśli jednak nie posiadamy żadnej podobnej aplikacji, a chcemy być oszczędniejsi, Datally świetnie się sprawdzi. Gigant z Mountain View stworzył go również z myślą o krajach, gdzie dostęp do Internetu jest utrudniony, a same pakiety danych bardzo drogie.

Skąd pobrać?

Aplikację Datally znajdziemy w Sklepie Play. Możemy także skorzystać z zewnętrznego źródła i zainstalować ją z pliku APK. Pamiętajcie jednak, że korzystając z drugiego sposobu robicie to na własną odpowiedzialność.

źródło: Android Police • pepe72

  Teraz to raczej niezbyt potrzebne. W podróży pakietu się nie zużyje, a w domu (poza centrum dużego miasta) LTE zazwyczaj działa na tyle fatalnie, że nie ma powodu. Mam telefon w Plusie.

 • E tam, od kiedy jestem Vikingiem mam nazbierane 200 GB netu nie mam co z tym robić. W hotelach i na wakacjach już nawet o hasło WiFi nie proszę 🙂

  • marcus1212

   Tak samo mam tyle że w Orange 🙂

   • w której ofercie orange do 29 zł sumuje się internet z miesiąca na miesiąc?