Wczoraj informowaliśmy Was o nowej wersji kolorystycznej OnePlus 5T Lava Red. Dziś przyjrzymy się innemu smartfonowi, który również otrzymał nowe barwy. Jest nim Samsung Galaxy S8.

Samsung Galaxy S8 Burgundy Red

Wygląda na to, że panuje moda na czerwony. Samsung jest kolejnym producentem, który do swojego portfolio dołącza flagowy model w niebanalnym kolorze. O Burgundy Red słyszeliśmy już nieco wcześniej, lecz temat ucichł. Teraz możemy zobaczyć nową odsłonę w pełnej krasie.

Moim zdaniem smartfon w tym kolorze prezentuje się świetnie. To kolejny model zaraz po czerwonym iPhone 7 i krwistoczerwonym OnePlus 5T, który skutecznie przyciąga mój wzrok.

Zobacz też: Honor V10 zaprezentowany! Tańsza alternatywa Mate 10 Pro

Dostępność

Sprzedaż Samsunga Galaxy S8 Burgundy Red ruszyła na razie w Korei Południowej. Dobra wiadomość jest jednak taka, że nowa wersja kolorystyczna pojawi się również w innych krajach. Zła jest taka, że w tym roku na pewno nie zobaczymy jej w Polsce.

Samsung Galaxy S8 dostępny jest jeszcze w pięciu odsłonach: Midnight Black, Orchid Grey, Coral Blue, Arctic Silver i Maple Gold.

źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.