OnePlus 5T jest najnowszym „pogromcą flagowców”. Został zaprezentowany dwa tygodnie temu. W Sieci można znaleźć już mnóstwo materiałów na jego temat, a sam producent zdecydował się odpowiedzieć na parę pytań. Jeśli interesuje Was ten model, ale nie podoba Wam się czarna odsłona, mam świetnie wieści.

OnePlus 5T Lava Red

OnePlus 5T pojawił się w ofercie wyłącznie w kolorze Midnight Black. Teraz dowiadujemy się, że firma postanawia wypuścić na rynek jeszcze jedną wersję kolorystyczną. Lava Red moim zdaniem wygląda obłędnie. Możecie powiedzieć, że to kolejny, czerwony model na rynku. Nie zmieni to jednak faktu, że wyrazista czerwień w połączeniu z czarnym frontem bardzo dobrze się komponuje.

Zobacz też: Smartfon z Windows 10 na pokładzie

Wyłącznie w dużej wersji

OnePlus 5T Lava Red dostępny będzie wyłącznie w wersji z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Cena tego wariantu wyniesie 559 dolarów. Nowy kolor dostępny będzie od 12 grudnia. Jak na razie premiera Lava Red ograniczona zostaje do Chin. Być może w przyszłości producent zdecyduje się wprowadzić ten kolor do oferty w innych krajach.

źródło: OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.