Użytkownicy smartfonów Motorola przyzwyczajeni są do czystego Androida i sprawnych aktualizacji. Już niebawem kolejne modele otrzymają Androida 8.0 Oreo. Testy najnowszej wersji systemu już się rozpoczęły.

Cztery modele z aktualizacją

W Brazylii rozpoczęto oficjalne beta-testy Androida 8.0 Oreo dla smartfonów Motorola. Na liście znajdują się modele:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • Moto Z
  • Moto Z2 Force
  • Moto Z Play
  • Moto Z2 Play

Zobacz też: OnePlus 5T vs iPhone X

Obecnie z systemu oznaczonego numerkiem 8 mogą korzystać użytkownicy zapisani do programu Motorola Feedback Network. Nie jest to jednak na tyle stabilna wersja, by z ochotą przystąpić do wzięcia udziału w testach. Pocieszająca jest jednak prognoza, że wszystkie cztery wyżej wymienione modele otrzymają aktualizację do trzeciego tygodnia grudnia. Powiadomienie o aktualizacji OTA powinno pojawiać się już z początkiem przyszłego miesiąca. Dystrybucja nowych wersji systemu zazwyczaj przeprowadzana jest falami, dlatego nie zawsze możemy załapać się na nią w pierwszej turze.

źródło: Android PIT
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.