Tesla dostawcą energii

Poznajcie ładowarkę USB i power bank od Tesli, cena przytłacza

Newsy

Tesla bez wątpienia ma duże doświadczenie w magazynowaniu energii i uzupełnianiu jej zapasów. Jest to w końcu producent najszybszych na świecie aut elektrycznych i wkrótce pierwszej elektrycznej ciężarówki. W swoim tekście na ten temat Łukasz zadał pytanie:

Pomyślmy, co by było gdyby Elon Musk pojawił się na mobilnym rynku…

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wygląda na to, że znamy odpowiedź.

Power bank od Tesli

Widoczne na powyższych zdjęciach urządzenie może pochwalić się dokładnie… jednym ogniwem 18650. Co prawda jest to akumulator z górnej półki, oferuje pojemność 3350 mAh. Nie zmienia to jednak faktu, że konstrukcja raczej nie naładuje telefonu do pełna. Z pozostałych parametrów można wymienić wysoki prąd ładowania – nawet 1,8 A oraz prąd wyjściowy o maksymalnym natężeniu 1,5 A. Power bank został wyposażony we własne wtyczki lightining i micro USB.

Super charger dla telefonów

Na temat tego urządzenia nie wiemy praktycznie nic, nie są znane żadne parametry. Jest to pomniejszony model ładowarki Super Charger wyposażony w gniazdo USB.

Tanio nie będzie…

Jeśli ktoś z was planował kupić któryś z tych gadżetów, to zapomnijcie, Tesla nie wysyła ich poza Stany Zjednoczone. Nawet jeśli, to i tak każdy z gadżetów został wyceniony na 45 dolarów, co czyni ewentualny zakup inwestycją kompletnie nieopłacalną.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x