ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Starlink na Tesla Supercharger

Poznajcie ładowarkę USB i power bank od Tesli, cena przytłacza

Autor: Adrian Celej Kategoria: Newsy

Tesla bez wątpienia ma duże doświadczenie w magazynowaniu energii i uzupełnianiu jej zapasów. Jest to w końcu producent najszybszych na świecie aut elektrycznych i wkrótce pierwszej elektrycznej ciężarówki. W swoim tekście na ten temat Łukasz zadał pytanie:

Pomyślmy, co by było gdyby Elon Musk pojawił się na mobilnym rynku…

Wygląda na to, że znamy odpowiedź.

Power bank od Tesli

Widoczne na powyższych zdjęciach urządzenie może pochwalić się dokładnie… jednym ogniwem 18650. Co prawda jest to akumulator z górnej półki, oferuje pojemność 3350 mAh. Nie zmienia to jednak faktu, że konstrukcja raczej nie naładuje telefonu do pełna. Z pozostałych parametrów można wymienić wysoki prąd ładowania – nawet 1,8 A oraz prąd wyjściowy o maksymalnym natężeniu 1,5 A. Power bank został wyposażony we własne wtyczki lightining i micro USB.

Super charger dla telefonów

Na temat tego urządzenia nie wiemy praktycznie nic, nie są znane żadne parametry. Jest to pomniejszony model ładowarki Super Charger wyposażony w gniazdo USB.

Tanio nie będzie…

Jeśli ktoś z was planował kupić któryś z tych gadżetów, to zapomnijcie, Tesla nie wysyła ich poza Stany Zjednoczone. Nawet jeśli, to i tak każdy z gadżetów został wyceniony na 45 dolarów, co czyni ewentualny zakup inwestycją kompletnie nieopłacalną.

Sprawdź najnowsze wpisy