Xiaomi Mi5

MIUI 9 na Xiaomi Mi5 – warto sprawdzić swoje smartfony!

Newsy

Xiaomi rozpoczęło aktualizację do najnowszej wersji nakładki MIUI. Powiadomienie dostali już użytkownicy m.in. tegorocznego flagowca, czyli modelu Mi6. Tymczasem pozostali czekają. Dobra wiadomość brzmi tak, że nie będzie to długi okres oczekiwania.

Macie Xiaomi Mi5?

W Sieci pojawiają się doniesienia użytkowników o otrzymywaniu MIUI 9 Global Stable na Xiaomi Mi5. Aktualizacja ma trafić na urządzenia w połowie listopada, lecz już teraz producent sprawdza za sprawą wersji Nightly czy wszystko jest w porządku. Informacja o dostępności MIUI V9.1.1.0 NAAMIEI trafia tylko do części użytkowników, warto jednak sprawdzić, czy się załapaliście. Plik waży 571 MB.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możemy się spodziewać finalnego wydania już za kilka dni. Wersja Nightly trafia również do użytkowników Xiaomi Mi5s Plus.

Zobacz też: OnePlus 5T vs OnePlus 5 – który robi lepsze zdjęcia?

Sprawdźcie także pełną listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do MIUI 9 Global Stable.

źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x