OnePlus 5T vs OnePlus 5 – wczesne porównanie aparatów

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy

O OnePlus 5T mówi się coraz więcej. Ostatnio Łukasz zebrał dla Was wszystkie dostępne informacje. W Sieci co rusz pojawiają się nowe filmy z unboxingu urządzenia. My tymczasem zajmiemy się kwestią aparatu fotograficznego. Jest lepiej niż poprzednio?

Niemcy już mają?

Niemiecki serwis heise.de dokonał wstępnego porównania aparatów w OnePlus 5T z tymi obecnymi w OnePlus 5. Oficjalnej premiery urządzenia jeszcze nie było, zatem możemy przypuszczać, że Niemcom udało się nieco wcześniej otrzymać najnowszy model chińskiego producenta.

Na samym początku warto wspomnieć, że OnePlus prawdopodobnie porzuciło teleobiektyw, ale nie zrezygnowało z podwójnego aparatu. Z tyłu urządzenia otrzymamy dwa obiektywy o ogniskowej 27 mm. Będzie to połączenie 16-megapikselowej matrycy f/1.7 z 20-megapikselową f/1.7.  Ta druga będzie pomagać przy słabszym oświetleniu oraz nadawać głębię podczas robienia zdjęć portretowych.

Zobacz też: Rekordowy Dzień Singla

Zacznijmy porównanie

Z lewej strony OnePlus 5T, z prawej OnePlus 5. Zdjęcie wykonane przy oświetleniu 1100 luksów. OP5T ISO 125, OP5 ISO 200.

Zdjęcie w słabym świetle – 3 luksy. OP5T ISO 3200, OP5 ISO 5000.

Zdjęcie robione w trybie portretowym. Po lewej OnePlus 5T, po prawej OnePlus 5.

Zdjęcia z użyciem cyfrowego zoomu.

Jak to wygląda?

Które zdjęcia podobają Wam się bardziej? Przypomnę tylko, że OnePlus 5 wyposażony został w 16-megapikselowy aparat f/1.7 oraz teleobiektyw 20 megapikseli f/2.6.

źródło: Phone Arena, heisse

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy