OnePlus 5T vs OnePlus 5 – wczesne porównanie aparatów

Newsy

O OnePlus 5T mówi się coraz więcej. Ostatnio Łukasz zebrał dla Was wszystkie dostępne informacje. W Sieci co rusz pojawiają się nowe filmy z unboxingu urządzenia. My tymczasem zajmiemy się kwestią aparatu fotograficznego. Jest lepiej niż poprzednio?

Niemcy już mają?

Niemiecki serwis heise.de dokonał wstępnego porównania aparatów w OnePlus 5T z tymi obecnymi w OnePlus 5. Oficjalnej premiery urządzenia jeszcze nie było, zatem możemy przypuszczać, że Niemcom udało się nieco wcześniej otrzymać najnowszy model chińskiego producenta.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Na samym początku warto wspomnieć, że OnePlus prawdopodobnie porzuciło teleobiektyw, ale nie zrezygnowało z podwójnego aparatu. Z tyłu urządzenia otrzymamy dwa obiektywy o ogniskowej 27 mm. Będzie to połączenie 16-megapikselowej matrycy f/1.7 z 20-megapikselową f/1.7.  Ta druga będzie pomagać przy słabszym oświetleniu oraz nadawać głębię podczas robienia zdjęć portretowych.

Zobacz też: Rekordowy Dzień Singla

Zacznijmy porównanie

Z lewej strony OnePlus 5T, z prawej OnePlus 5. Zdjęcie wykonane przy oświetleniu 1100 luksów. OP5T ISO 125, OP5 ISO 200.

Zdjęcie w słabym świetle – 3 luksy. OP5T ISO 3200, OP5 ISO 5000.

Zdjęcie robione w trybie portretowym. Po lewej OnePlus 5T, po prawej OnePlus 5.

Zdjęcia z użyciem cyfrowego zoomu.

Jak to wygląda?

Które zdjęcia podobają Wam się bardziej? Przypomnę tylko, że OnePlus 5 wyposażony został w 16-megapikselowy aparat f/1.7 oraz teleobiektyw 20 megapikseli f/2.6.

źródło: Phone Arena, heisse


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x