Rusza przedsprzedaż iPhone’a X – ile zapłacimy w sklepie i u operatorów?

Newsy

iPhone X jest jednym z najdrożsych smartfonów na rynku. Do sklepów trafi 3 listopada. Dziś natomiast rusza jego przedsprzedaż. Ile zapłacimy za najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie telefon Apple?

Na rynek trafiły dwie wersje iPhone’a X. Jedna wyposażona w 64 GB pamięci wewnętrznej, druga w 256 GB. Ich ceny kształtują się odpowiednio na 4979 i 5729 złotych w wolnej sprzedaży. Wysyłka zakupionych dzisiaj urządzeń rozpocznie się dopiero w przyszłym tygodniu, 3 listopada, zgodnie z kolejnością złożonych zamówień.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Play

Poznaliśmy również ceny u operatorów komórkowych. W Play iPhone X dostępny jest w ofercie SIM FORMUŁA PERFECT dla Firm oraz STAN NIELIMITOWANY. W pierwszym przypadku za wersję 64 GB trzeba zapłacić opłatę początkową wynoszącą 929 złotych z opłatą miesięczną 190 złotych, natomiast za wariant 256 GB trzeba wyłożyć 1479 złotych na start oraz 190 złotych miesięcznie. Podane ceny są bez VAT ze względu na przeznaczenie dla firm. Natomiast w ofercie STAN NIELIMITOWANY 64 GB to koszt 1079 złotych na początku i 250 złotych miesięcznie, a 256 GB 1759 na start i 250 złotych co miesiąc. Ceny z VATem. Należy pamiętać, że do powyższych stawek należy doliczyć kwotę abonamentu, gdyż są to opłaty wyłącznie za telefon.

T-Mobile

T-Mobile w ofercie BEZ LIMITU ceny wahają się od 2789 złotych (64 GB) i 3469 złotych (256 GB) przy abonamencie z ratą miesięczną za 180 złotych aż do 4239 złotych (64 GB) i 4919 złotych (256 GB) przy miesięcznej opłacie 80 złotych.

Zobacz też: Co z aplikacją „Mój pociąg”?

Orange

Orange z kolei oferuje iPhone’a X w Planie Komórkowym Wzbogaconym. Za wersję 64 GB należy zapłacić 199 złotych na start i 180 miesięcznie, natomiast za wersję 256 GB 199 złotych na start i 208,01 złotych miesięcznie.

Trzeba przyznać, że tanio nie jest. Chętni na najnowszego iPhone’a z pewnością się znajdą. Ilu ich będzie, zobaczymy po 3 listopada, kiedy w Internecie zaczną pojawiać się pierwsze opinie użytkowników.

źródło: Orange, Play, T-Mobile, Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x