Oferta PS Plus na sierpień dopiero co została upubliczniona, a już pierwszą z produkcji można ściągać na swoje konsole PlayStation 4. Sony widać zmienia trochę zasady, które do tej pory samo wprowadziło i pozwala graczom na wcześniejsze pobieranie tytułów z subskrypcji. Mamy w końcu wakacje, a do tego jeszcze pandemię, więc samo to już pokazuje, że firmy zajmujące się grami, muszą trochę zmienić podejście do biznesu.

Oferta PS Plus na sierpień

Wygląda na to, że Activision na poważnie szykuje się do zapowiedzi nowej gry z serii Call of Duty. Pierwsze przecieki na jej temat pojawiają się już w sieci, ale na szczegóły przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Za to możemy już pobierać pierwszą z gier, które pojawią się w sierpniowej ofercie PlayStation Plus. Tym razem mowa właśnie o kolejnej z odsłon jednej z najpopularniejszych gier FPS, czyli Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaing Remastered. Jak sama nazwa wskazuje, to odświeżona wersja klasyka, który swojego czasu narobił wokół siebie sporo szumu. Głównie przez jedną z misji, a mianowicie „Remember, no Russian”, która wywlekała szeroką dyskusję w mediach o przemocy w grach.

To misja, gdzie naszym zadaniem było wyeliminowanie… cywilów na lotnisku. Wprawdzie nikt gracza do tego nie zmuszał, ale sam bohater w misji uczestniczyć musiał. Call Of Duty: Modern Warfare 2 Campaing Remastered nie zawiera trybu multiplayer, więc to rozrywka na raptem kilka godzin. Jednak warto sobie sam tytuł odświeżyć, bo to dalej doskonały przykład na to, jak robić intensywne i wciągające kampanię dla pojedynczego gracza. Tytuł można przejść tak naprawdę przy jednym podejściu (kampania trwa około 5-6 godzin) i można go już pobierać ze sklepu PlayStation Store.

Zobacz też: 40 złotych od Sony w ramach świętowania rocznicy PS Plus

Oferta PS Plus na sierpień to jednak dwa tytuły, choć w lipcu wyjątkowo były to trzy. Drugą produkcją, która będzie dostępna w późniejszym terminie, będzie Fall Guys: Ultimate Knockout. Co ciekawe, to będzie także premiera samej gry. To produkcja z gatunku tych „imprezowych”, zrobiona z humorem i w wyjątkowej oprawie graficznej. Trzeba przyznać, że to bardzo dobry miesiąc dla posiadaczy PS Plus.

Źródło: Sony PlayStation

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.