Posiadacze PS Plus, czyli osoby korzystające z rozwiązania Sony, od kilku dni dostają bardzo ciekawe prezenty. Niestety, ale nie wszyscy, bo choć Sony daje, to nie wszystkim. Użytkownicy subskrypcji PlayStation Plus dostają aż 40 złotych, które dopisywane są do ich konta w serwisie. Środki można oczywiście przeznaczyć na zakup nowej produkcji z cyfrowego sklepu. Jakie są warunki, by otrzymać taki prezent? Tego nie wiadomo.

Posiadacze PS Plus dostają pieniądze

Posiadacze PS Plus bonus
Fot. PlayStation Store

Na grupach zrzeszających fanów PlayStation, zaczęły pojawiać się informacje o tym, że użytkownicy dostają prezenty od Sony. Firma daje im aż 40 złotych, które zostają przypisane do konta w PlayStation Store. Firma nie informowała wcześniej, że zamierza obdarować swoich klientów, a co więcej, dalej tego w żaden sposób nie robi. Pieniądze pojawiają się u użytkowników, którzy mają aktywną subskrypcję PlayStation Plus i to chyba jedyne, co wiadomo o sposobie przyznawania bonusu. Nie wiadomo kto dostanie pieniądze, a kto nie.

Posiadacze PS Plus powinni więc sprawdzić swoje konta, bo może czeka ich miła niespodzianka. Mówimy tutaj w całkiem sensownych pieniądzach. Za 40 złotych można w PlayStation Store kupić kilka ciekawych tytułów, ale dokładając zaledwie 2 złote, można stać się posiadaczem m.in. Assassin’s Creed III czy Doom 3. Obecnie w sklepie Sony trwa letnia wyprzedaż, a tam można już dorwać nowsze produkcje w sensownych cenach. FIFA 20 kosztuje niewiele ponad 60 złotych, więc jeżeli ktoś dostał bonus od Sony, zapłaci około 20 złotych za tytuł. Dokładając niewiele ponad 12 złotych, można być posiadaczem Dark Souls III. Wiedźmin III w promocji jest obecnie w cenie poniżej 40 złotych, więc też można skorzystać.

Zobacz też: Recenzja Ghost of Tsushima – dlaczego warto zagrać?

Wielka szkoda, że Sony nie powiedziało dokładnie, jakie są warunki przyznawania takiego bonusu. Niewykluczone, że posiadacze PS Plus, którzy są stałymi klientami od lat, go nie dostaną, a ten wpadnie do tych, którzy założyli konto dopiero ostatnio.

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.