Unboxing Galaxy Watch 3

Unboxing Galaxy Watch 3 – pierwsze wideo w sieci na kilka dni przed premierą

2 minuty czytania
Komentarze

Unboxing Galaxy Watch 3 pojawił się właśnie w sieci i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że premiera sprzętu przewidziana jest na 5 sierpnia. To z pewnością rzecz, która nie ucieszy Samsunga, bo choć widzieliśmy już zdjęcia nowego smartwatcha, to z aż tak bliska nie mieliśmy jeszcze możliwości go oglądać.

Unboxing Galaxy Watch 3

Wiemy już, że nowy smartwatch od Samsunga będzie miał kilka ciekawych gestów, które pozwolą na obsługę urządzenia. Pisał o tym dla was szerzej Łukasz w weekend, więc zachęcam do przeczytania jego wpisu. Teraz za to możemy spojrzeć na zegarek z każdej strony i zobaczyć, jak ten prezentuje się w kolorze Mystic Bronze. Prezentowany na wideo model ma rozmiar koperty 41 mm, czyli to najmniejszy z zegarków, który ma trafić na rynek. I w końcu możemy spojrzeć na obracany pierścień, który znamy także z pierwszej generacji sprzętu, a który zniknął z wersji Active zegarków Samsunga.

Unboxing Galaxy Watch 3 to coś, co będzie pojawiało się w sieci jeszcze wielokrotnie, ale na kilka dni przed premierą to ewenement. Można się zacząć zastanawiać, czy to aby na pewno ostateczny model zegarka, ale wygląda na to, że tak. Dziwne jest też to, że film dalej jest w sieci, bo w momencie kiedy wyciekały materiały z np. The Last Of Us 2, Sony robiło wszystko, by jak najszybciej je usunąć. Tymczasem unbooxing Galaxy Watch 3 dalej „wisi” na YouTube. Możliwe, że tak pozostanie, bo zdjęcia urządzenia publikował już m.in. Even Blass na Twitterze.

Zobacz też: Co ostatnio sprzedawało się najlepiej na PlayStation 4?

Oprócz samego wyglądu nowego zegarka Samsunga możemy także spojrzeć na jego oprogramowanie. To wydaje się „czystsze” i bardziej przejrzyste, co z pewnością ucieszy posiadaczy poprzednich generacji, którzy myślą o przesiadce na nowy sprzęt. Jego ceny oraz dostępność powinniśmy poznać jednak dopiero w momencie samej premiery, czyli 5 sierpnia. I jak, podoba się wam?

Źródło: PhoneArena / YouTube

Motyw