PS Plus na lipiec

PS Plus na lipiec – trzy gry w usłudze i prezent od Sony na rocznicę

Gry

Oferta PS Plus na lipiec jest już znana. Tym razem Sony postanowiło zrobić użytkownikom swojej usługi miłą niespodziankę i zamiast dwóch tytułów, pojawią się trzy produkcje. Ma to związek z tym, że Sony świętuje dziesiąty rok od kiedy uruchomiło PlayStation Plus. W związku z tym firma przygotowała dla swoich fanów jeszcze małą niespodziankę.

PS Plus na lipiec

Zacznijmy od samej niespodzianki, która może się spodobać tym graczom, którzy lubią zmieniać motyw swojej konsoli. Ma pojawić się specjalny, dynamiczny motyw, który uhonoruje 10-lecie obecności PlayStation Plus na rynku. Sam motyw powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu, więc warto obserwować sklep Sony. Przejdźmy teraz do samych gier, bo oferta PS Plus na lipiec prezentuje się dość ciekawie. Zapewne parę osób będzie na nią narzekać, bo nie dostaną najnowszych tytułów AAA, ale dobrze znane gry. W ofercie znajdą się:

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
  • NBA 2K20
  • Rise of the Tomb Raider
  • Erica

Dwie spośród wymienionych produkcji, pochodzą z zeszłego roku, więc nie jest tak źle. Druga odsłona nowego Tomb Raidera też może cieszyć, bo mówimy tutaj o naprawdę ciekawym TPP. Lara to Lara, więc jeżeli ktoś jeszcze nie miał możliwości sprawdzenia, jak kobieta radzi sobie w mroźnym klimacie, to powinien sięgnąć po tę część. Trochę szkoda, że Sony nie zdecydowało się na umieszczenie w PlayStation Plus ostatniej odsłony serii (Shadow of the Tomb Raider), ale nie można mieć wszystkiego.

Zobacz też: Games with Gold na lipiec – lista gier

Fanów sportu w wersji elektronicznej powinna ucieszyć obecność NBA 2K20. Co roku dostajemy nowe wersje produkcji, a zanim pojawi się kolejna, warto mieć na dysku konsoli poprzednią. Trzecią produkcją, która jest bonusem w lipcu, mogą zainteresować się fani interaktywnych gier. Tutaj istnieje możliwość skorzystania ze specjalnej aplikacji na smartfony, która będzie wykorzystywana w trakcie trwania samej rozgrywki. Gry będą dostępne od przyszłego tygodnia.

Źródło: Sony PlayStation


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x