Lipiec dla osób opłacających abonament Xbox Live Gold będzie obfitował w cztery bezpłatne gry. Tym razem najbardziej zadowoleni będą fani samochodówek. Jednak nie oznacza to, że pozostałe tytuły nie są warte uwagi. W Games with Gold Microsoft stara się umieszczać bardzo zróżnicowane produkcje, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Nie inaczej jest tym razem. Jeżeli posiadacie Xboxa One lub Xboxa 360 to sprawdźcie, w co za darmo zagracie w lipcu.

Najważniejszą grą w Games with Gold na lipiec jest WRC 8

To właśnie te wyścigi otwierają listę gier Games with Gold na lipiec, które tradycyjnie będziecie mogli pobrać na Xbox One bez ponoszenia dodatkowych opłat. Na graczy czeka w nich ponad 100 tras, kilkadziesiąt samochodów oraz kilka trybów gry – na czele z karierą. Nie mogło zabraknąć także rozbudowanego trybu wieloosobowego i możliwości wzięcia udziału w zawodach eSports WRC. Grę będzie można pobrać w dniach od 1 do 31 lipca. Drugi tytuł na najnowszą konsolę Microsoftu, to Dunk Lords. Tytuł mniej znany, ale warto poświęcić mu kilka godzin. Tak luźnego podejścia do koszykówki nie widzieliśmy od czasów słynnego NBA Jam. Spodziewajcie się więc nadnaturalnych zdolności zawodników, efektownych wsadów oraz tony humoru. Grę będzie można pobrać między 16 lipca a 15 sierpnia.

Ofera Games with Gold na lipiec powinna zadowolić także posiadaczy starszej konsoli Microsoftu

Games with Gold na lipiec to także dwie gry na Xboxa 360 (choć oczywiście posiadając Xboxa One, także możecie je pobrać). Pierwszą z nich jest Saints Row 2. Myślę, że nikt nie będzie narzekał na możliwość pobrania tego tytułu. To naprawdę świetny sandbox i jednocześnie ciekawa alternatywa dla serii GTA. Produkcję będzie można pobrać między 1 a 15 lipca. Ostatnią grą, którą możecie bezpłatnie pobrać w lipcu, jest JUJU. To przepełniona humorem platformówka polskiego studia Flying Wild Hog. Nie jest to produkcja wybitna, ale jeżeli ogracie pozostałe 3 tytuły, to możecie śmiało spróbować swoich sił w JUJU, które będzie bezpłatnie dostępne w dniach od 16 do 31 lipca.

Zobacz także: Można zagrać w Super Mario 64 w przeglądarce nawet w 8K

Źródło: Microsoft, PC Gamer, GameSpot

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.