Just Die Already

Symulator emeryta na kwasie – Just Die Already od twórców Goat Simulator

Gry

Just Die Already doczekało się pierwszego zwiastuna, który jasno pokazuje, że na poważne tematy, nie ma w tej produkcji miejsca. Można się było tego spodziewać, skoro gra została przygotowana przez te same osoby, które stworzyły symulator kozy. Mieliśmy już wiele symulatorów i choć ten trochę od nich odbiega, to z Goat Simulator łączy go na pewno jedna rzecz. Fizyka.

Just Die Already

Latem tego roku na Steam, zrobi się wyjątkowo gorąco. To właśnie na okres letni zaplanowana została premiera Just Die Already, choć nie podano jeszcze dokładnej daty, kiedy ma to nastąpić. Niewykluczone, że produkcja będzie cieszyła się podobnym zainteresowaniem do Goat Simulator, choć nastawiona jest na zupełnie innego rodzaju rozgrywkę. W przypadku symulatora staruszka naszym zadaniem będzie to, by doprowadzić go do domu starości. Zapomnijcie jednak o powolnym przechodzeniu przez ulicę, grubych okularach czy karmieniu gołębi. Przygotujcie się raczej na wrzucanie ludzi pod przejeżdżające samochody i tłuczenie napakowanych dresiarzy.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wszystko w otwartym świecie, który zapewnia jeszcze rozgrywkę wieloosobową (do 4 graczy). W grze wcielamy się w staruszka, który został pozbawiony dachu nad głową, a my mamy do wykonania szereg zadań, by skierować go ponownie do domu starości. Patrząc na zwiastun od razu widać, że nie będą to proste, ani normalne zadania. Dużą rolę ma odgrywać tutaj humor, co zresztą nie powinno dziwić. Całość została przygotowana w „kreskówkowej” grafice, więc nikt nie powinien zarzucić producentom, że wyśmiewają starsze osoby. Teoretycznie.

Zobacz też: Nowa funkcja YouTube nie dla śpiochów

Just Die Already zapowiada się ciekawie, a przynajmniej na tyle, że tytuł nie powinien zniknąć w zalewnie nowości. Oprawa graficzna, humor i wyjątkowa tematyka. To wszystko powinno sprawić, że tytuł przyciągnie sporo graczy. Liczymy na wiele godzin dobrej zabawy.

Źródło: Steam


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x