GRIS android platformówka

GRIS – platformówka na Androida z zerową dawką stresu

Gry

W świecie gier mobilnych brakuje tytułów, które pozwalają przeżyć jakąś przygodę na spokojnie. Zdarza się, że mamy ochotę w coś zagrać, ale nie chcemy się denerwować. Jak wiemy większość gier poza satysfakcją z ukończenia poziomu lub wyeliminowania przeciwnika, potrafi także frustrować. Jeżeli macie ochotę zagrać, ale nie interesuje was wygrywanie i przegrywanie, to zainteresujcie się nową grą studia Nomada Studio o nazwie GRIS. Trafiła kilka dni temu na Androida i jest bardzo wysoko oceniana przez graczy.

GRIS jest platformówką na Androida, która uspokaja i relaksuje

Główną bohaterką jest tytułowa Gris. To młoda kobieta, która próbuje sobie poradzić z bolesnymi doświadczeniami. W trakcie rozgrywki przemierzamy kolorowy, spokojny i usłany łamigłówkami świat. Gra jest praktycznie pozbawiona tekstu, dialogów i wszystkiego, co w jakiś sposób mogłoby wstrzymać rozgrywkę. Dzięki temu gracz ma poczucie uczestniczenia w ciągnącej się historii, a nie w grze, która wymaga od niego wykonania misji lub zebrania odpowiednich przedmiotów. Sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne. Bardzo szybko przestaniecie zwracać uwagę na ułożenie dłoni na przyciskach i dacie się całkowicie wciągnąć prowadzonej fabule.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Door Kickers: Action Squad wkrótce na Androida

Skoro to platformówka, to oczywiście nie brakuje elementów zręcznościowych. Nie stanowią one jednak wyzwania. Jeżeli nie uda się gdzieś wskoczyć za pierwszym razem, to na pewno uda się za drugim. Zero stresu. Tylko przyjemne brnięcie do przodu. GRIS można pobrać ze sklepu Google Play. Cena wynosi 23,99 zł. Jest to kwota dość duża jak na mobilną produkcję, jednak nie będziecie żałowali. Oznacza to bowiem brak reklam i znienawidzonych przez wszystkich mikropłatności.

Źródło: Google Play, Android Authority, wiedza własna


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x