Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered – pierwszy trailer w sieci

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered doczekał się pierwszego zwiastuna. Dodatkowo jeden z oddziałów Sony trochę pośpiesznie wrzucił produkcję do sklepu PlayStation, więc poznaliśmy także jej cenę. Wygląda na to, że wszystkich graczy czeka dużo dobrej zabawy, ale obecnie tylko w wersji dla pojedynczego gracza.

Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered

O tym, że ma pojawić się Call of Duty Modern Warfare 2 Remastered, słyszeliśmy już od jakiegoś czasu. Głównie były to plotki, ale patrząc na to, że poprzedni remaster od Activision cieszył się ogromnym zainteresowaniem, kwestią czasu było to, żeby pojawiła się jego kolejna część. Sytuacja jest trochę podobna do tej z dziełami Capcomu, czyli odświeżoną wersją Resident Evil. Po gigantycznym sukcesie drugiej części, trzecia stała się tylko kwestią czasu. Resident Evil 3 zadebiutuje na rynku już na początku kwietnia, ale okazuje się, że nowe Call of Duty będzie jeszcze wcześniej.

Według tego, co na chwilę pojawiło się w sklepie PlayStation, premiera CoD Modern Warfare 2 Remastered przewidziana jest na 31 marca. Co więcej, cena produkcji została ustalona na 24,99 euro, co powinno przełożyć się na około 110 złotych. Seria Moderd Warfare dała „drugie życie” Call of Duty, a każda kolejna odsłona zyskiwała coraz większą popularność. Ostatnia wersja przez długi okres nie schodziła z list sprzedażowych, gdzie często zajmowała pierwsze miejsce. Ostatnio Activision zrobiło wszystkim swoim fanom duży prezent i udostępniło za darmo dodatek Warzone.

Zobacz też: Wyczekiwany patch do CoD: Warzone

Modern Warfare 2 Remastered będzie miało oczywiście znacznie poprawione tekstury oraz samą oprawę graficzną. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek zmiany w warstwie fabularnej, to na ten temat nic nie wiadomo. Teraz tylko czekać na oficjalną prezentację ze strony Activision oraz resztę szczegółów odnośnie samej produkcji.

Źródło: EuroGamer / Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy