Demo Resident Evil 3

Demo Resident Evil 3 zaraz się pojawi

Gry

Demo Resident Evil 3 pojawi się w dość niefortunnym okresie dla Capcom, bo wszyscy obawiają się wirusa. I choć nie chodzi o tego, który zamienia ludzi w zombie, to trzeba przyznać, że promowanie takiej produkcji może być teraz ciężkie. Jednak na świecie czekało na nią miliony graczy, a to oznacza, że tytuł zapewne sprzeda się świetnie.

To już kolejny remake od Capcom, który wywołuje u graczy szybsze bicie serca. Poprzednia część, która ukazała się na początku zeszłego roku, okazała się gigantycznym sukcesem. Fani byli zachwyceni produkcją, która nie tylko oddawała klimat oryginału, ale także była doskonale przygotowana na potrzeby nowoczesnego gracza. Ci, którzy do tej pory nie mieli styczności z serią Resident Evil, za chwilę będą mogli przekonać się, dlaczego jest tak popularna.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Demo Resident Evil 3 – kiedy premiera?

Demo Resident Evil 3 ma pojawić się już 19 marca i będzie dostępne na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto wytrzymać jeszcze te kilka dni w niepewności, czy nowa produkcja od Capcom dorówna części drugiej. Patrząc na zaprezentowany przez firmę materiał, jakoś nie mamy obaw co do samej jakości. Niektórym może nie podobać się to, jak wygląda teraz Nemesis, ale tutaj niezadowolenie fanów nie przełożyło się na zmianę wizerunku postaci. Już pierwsze materiały z Resident Evil 3 pokazywały, że firma postanowiła mocno odświeżyć przeciwnika, co wyszło… dziwnie. Chodzi oczywiście o jego zęby, ale niewykluczone, że podczas samej rozgrywki nie będzie się na to tak mocno zwracało uwagi.

Zobacz też: Sony pracuje nad wyjątkowym rozwiązaniem dla niedowidzących graczy

Choć dalej Resident Evil 3 ma nie być klasycznym tytułem z otwartym światem, to samo miasto ma zostać ponoć mocno rozbudowane względem oryginału. Prawdopodobnie pojawią się także nowi przeciwnicy, a i sama fabuła może ulec niewielkim zmianom. Warto tutaj dodać, że jeszcze w tym miesiącu pojawi się wersja beta Resident Evil Resistance. To pierwsze podejście do gry multiplayerowej osadzonej w uniwersum gry. Chętni będą mogli spróbować Resistance już 27 marca tego roku. Premiera gry na początku kwietnia.

Źródło: Capcom / Sony


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x