Breaking Bad to jeden z najlepiej ocenianych seriali wszech czasów, o czym mówią same oceny krytyków – na portalu Rotten Tomatoes uzyskał on rewelacyjny wynik wynoszący 96%. Popularność produkcji nie przemija, zatem nic w tym dziwnego, że na licencji Breaking Bad powstała gra mobilna. Można ją już pobrać ze sklepów Google Play i Appstore – zobaczcie, co może ona zaoferować fanom serialu.

Breaking Bad: Criminal Elements to kolejna wariacja na temat Clash of Clans

breaking bad gra

Gra Breaking Bad: Criminal Elements powstała we współpracy z twórcami serialu, zatem jej fabuła powinna zgrywać się z wydarzeniami znanymi z telewizora. Gracz wcieli się w role współpracownika legendarnych bohaterów takich jak Walter White czy Jesse Pinkman. Podczas rozgrywki wskazany będzie rozwój imperium – wynajęty do gotowania kamper wkrótce zmieni się w pełnoprawne laboratorium.

Zobacz też: Snapdragon 7cx – układ ARM dla budżetowych laptopów z Windowsem?

Produkcja, podobnie jak wiele innych gier mobilnych, powstała na bazie zasad rozgrywki Clash of Clans – Breaking Bad: Criminal Elements jest zatem grą strategiczną. Oznacza to, że spodoba się ona raczej osobom cierpliwym, ponieważ oczekiwanie na poszczególne akcje może zająć wiele dni. Twórcy nie ukrywają również mikropłatności, jakie występują w tytule – za ułatwienie rozgrywki liczą sobie oni od 4.99 zł aż do 479.99 zł. Produkcję pobrać może z mobilnych sklepów z aplikacjami:

Co myślicie o tej grze? Czy planujecie ją przetestować? Dajcie znać w komentarzach!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.