Płatne gry za darmo – kolejne tytuły, ponownie trzeba się spieszyć [30.03]

Łukasz Pająk Gry 2019-03-30

Kolejny tydzień, kolejna porcja darmowych gier, które darmowe są przez określony czas. Google swego czasu postanowiło dać wydawcom możliwość obniżenia cen swoich aplikacji do zera, co sprawiło, że łowcy okazji znaleźli kolejne pole do popisu. Oczywiście tego typu zabiegi mają zachęcić do poznania samego dewelopera i innych jego produkcji, więc teoretycznie powinny być ciekawe, mimo swojego wieku czy też prostych założeń.

Płatne gry za darmo — kolejna porcja

Treasure Dungeon — pozostały 2 dni

Minecraft? Gra akcji i RPG w jednym? Tak naprawdę wszystko po trochu, ale razem daje to całkiem oryginalny efekt. Przeżyjcie przygodę, w której musicie znaleźć potężne artefakty, zwiedzać lochy, jak i cały specyficzny świat tej gry.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 9,39 złotych.

 

Stich Shadow: War Fight — pozostały 2 dni

Jeśli nienawidzicie podrób, to z pewnością nie jest to tytuł dla Was, ale mamy do czynienia z bezczelną kopią DragonBalla. Swego rodzaju karykaturą wręcz. Mimo wszystko fani prostych gier powinni być zadowoleni.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 1,79 złotych.

 

Duck Warfare — pozostał tydzień

Gra z gatunku mniej wysilających mózg do pracy. Styl jest ewidentnie… kreskówkowy? Niewątpliwie może się to podobać, ale naszym zadaniem jest wykorzystać kaczki z różnorakimi możliwościami, aby pokonać przeciwników i zając ich bazę. Wydaje mi się, że ciężko ją jednoznacznie odpisać, po prostu obejrzyjcie powyższy gameplay.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 4,39 złotych.

 

A Dark Dragon VIP — pozostało 6 dni

RPG i to nie jedyny w tym zestawieniu, który został przygotowany tak, aby teoretycznie nie spędzać przy nim wiele czasu, choć potrafi pochłonąć kilka godzin gry, aby odkryć wszystkie ciekawostki.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 7,89 złotych.

 

LASERBREAK Pro — ostatni dzień

Fani gier logicznych powinni zainteresować się tym tytułem (jak i kolejnym). Poprowadź laser do celu poprzez odpowiednie ustawianie luster, jak i samego źródła światła. Ten opis zdradza wszystko, co istotne w tej rozgrywce, ale jego prostota nie jest równoznaczna, z tym że tytuł potrafi wciągnąć na dłużej.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 3,29 złotych.

 

HEXASMASH 2 — pozostał 1 dzień

Ta seria pojawiała się już w naszych zestawieniach. Sześć boków, strzał kulą i rozwiązujemy teoretycznie proste zagadki. Mnogość poziomów, ze stale rosnącym poziomem trudności, potrafią wciągnąć.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 3,29 złotych.

 

Timing Hero VIP — pozostały 3 dni

Już chyba wspominałem, że ten cykl bez gier w stylu retro, czyli klasycznych 8-bitowców nie mógłby istnieć. Tak, jest to też RPG i łączy w sobie cechy Punch-outa czy też Pokemonów. Jakby nie patrzeć, brzmi to wręcz świetnie, ale co ciekawe nie jest to najprostsza gra, więc warto zacząć od nowicjusza.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 15,99 złotych.

 

Dead Bunker II — pozostało 5 dni

Pierwszoosobowa strzelanka z klimatem. Trochę horror ze względu właśnie na ten klimat, ale ze względu też na sam fakt, że nie jest to najmłodszy tytuł. Jednak eksperymenty biologiczne i stosunkowo prosta historia wciąż mogą zachęcać do sprawdzenia tej gry.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 1,79 złotych.

 

Stickman Ghost 2: Gun Sword — pozostało 6 dni

Jeśli postać to prosty ludzik, narysowany z kilku kresek i jednego kółka, to można być pewnym, że… autorzy nie wysilili się w kreowaniu protagonisty. Oczywiście nie zawsze jest to wada, a w tym wypadku najzwyczajniej w świecie biegniemy, aby niszczyć wszystko na swojej drodze. Przy okazji jest to gra multiplayer, która zarówno pozwala grać w sieci światowej, jak i lokalnej przez Bluetooth.

Pobierz za darmo ze Sklepu Play i zaoszczędź 1,79 złotych.

Zobacz też: WhatsApp też poznał, czym jest tryb ciemny.

O ile poprzednie zestawienia zbliżały nasze oszczędności do około 100 złotych każde, tak tym razem sumując poszczególne tytuły, zostaje nam w kieszeni prawie 50 złotych. Jednak w przypadku gier liczy się sama rozgrywka, więc który tytuł najbardziej przypadł Wam do gustu?

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x