WhatsApp z obsługą sknera linii papilarnych

Tryb ciemny zawitał w WhatsApp

Newsy

WhatsApp jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Lepiej sobie od niego radzi tylko Messenger, chociaż trudno mówić tu o konkurencji, ponieważ obydwa nalezą do Facebooka. Na szczęście WhatsApp wciąż się rozwija i dodawane są do niego nowe funkcje.

WhatsApp z trybem ciemnym

Trudno zarzucić jakieś większe braki WhatsApp jako komunikatorowi. Jest szybki, lekki, schludny i nie pożera zbyt wiele transferu, dzięki czemu działa nawet przy śladowej prędkości internetu. Jedynym rażącym brakiem był do tej pory brak trybu ciemnego. Na szczęście ten problem wkrótce zostanie rozwiązany. Tryb ciemny jest tak istotny z wielu powodów. Po pierwsze i najważniejsze ułatwia korzystanie ze smartfona w nocy. Ostre, białe światło sprawia spory dyskomfort, kiedy znajdujemy się w ciemnościach. Dodatkowo pozytywnie wpływa na czas pracy na baterii urządzeń z ekranem OLED. Nie zapominajmy, że dla nich tryb ciemny oznacza wyłączenie sporej części pikseli wyświetlacza.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Jak wypada Huawei P30 Pro na tle konkurencji? Warto było kupić Galaxy S10+?

Obecnie tryb ciemny jest dostępny tylko dla wersji beta aplikacji, o numerze 2.19.82. Dodatkowo wciąż nie obejmuje on okna rozmów, co na tę chwilę czyni go kompletni bezużytecznym. Nie zapominajmy jednak, że jest to wersja beta aplikacji. Z tego też powodu trudno mieć pretensje o to, że funkcja nie działa całkowicie poprawnie. Nie wiadomo kiedy tryb ciemny trafi do użytkowników aplikacji w wersji stabilnej ani czy będzie dostępny od razu dla wszystkich. W końcu tryb ciemny w Messengerze nie został udostępniony wszystkim jednocześnie, a WhatsApp również należy do Facebooka.

Źródło: gsmarena

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x