ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
aplikacje na androida uprawnienia

Oto aplikacje na Androida, które pobrałem w 2020 roku i polecam każdemu

Autor: Adam Lulek Kategoria: Artykuły

2020 rok to nietypowy okres pandemii, który z pewnością należy do Microsoft Teams. Program pojawił się również na moim smartfonie i działa świetnie. W 2020 roku pobrałem też inne aplikacje na Androida, które mogę polecić każdemu. Oto ich lista.

Oto aplikacje na Androida, które polecam każdemu

Microsoft Edge

Tak jak na komputerze, aplikacja urzekła mnie również na smartfonie. Zresztą warto mieć taki sam program na różnych urządzeniach, aby zapewnić dobrą synchronizację między nimi. Ponadto aplikacja umożliwia wyszukiwanie w Internecie, blokowanie reklam i przeglądanie stron w trybie czytania. Użytkownik może spersonalizować swoje wrażenia związane z przeglądaniem za pomocą ulubionych, list do czytania i zapisanych haseł, aby uzyskać najlepsze wrażenia z przeglądania. Można też skorzystać z opcji wyszukiwania głosowego, aby przeszukiwać Internet. Dzięki wyszukiwaniu obrazów można wyszukiwać w Internecie wyniki na podstawie zdjęcia lub obrazu. Główny ekran przeglądarki jest schludny, liczba ustawień duża, a działanie płynne. Bardzo polecam!

TFT – Teamfight Tactics

Ta gra to tzw. automatyczne szachy taktyczne. Tak jakbyśmy zebrali dużą armię w Heroes of Might and Magic 3 i ustawili ją przeciwko innej oraz włączyli opcję walki automatycznej. Oczywiście wszystko odbywa się w świecie postaci znanych z League of Legends oraz przy wykorzystaniu przedmiotów znanych z gry.

Teamfight tactics aplikacje na Androida

Bardzo lubię gry strategiczne, a Potyczki Taktyczne to w stu procentach gra tego typu. Zmienność i pewna losowość, a także nieprzewidywalność oponentów stanowią nie lada wyzwanie i zmuszają do opracowywania i dostosowywania swojej strategii do danej chwili.

Orange Flex

W 2020 roku zmieniłem operatora z Nju Mobile na Orange Flex. Nie jest to może wielka zmiana, ale jestem z niej zadowolony z uwagi na aplikację. Program, w którym ustalamy praktycznie wszystkie elementy naszego planu taryfowego jest po prostu świetny. Menu jest schludne i łatwo znaleźć wszystkie opcje. Wśród tych, które mi się podobają jest np. zużycie danych czy informacje o planie. Cieszy fakt, że social media są bez limitu w kraju, a w UE można wykorzystać nawet 3,5 GB. Orange Flex to chyba najlepsza aplikacja od operatora, z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia.

Empik

Wśród moich nowych aplikacji znalazła się jedna zakupowa, która wygląda świetnie i jest całkiem przydatna. Chodzi o Empik. Każdy użytkownik ma możliwość uzyskania konta premium free, które wiąże się z pewnymi bonusami.

Menu aplikacji jest schludne i składa się z ekranu startowego, kategorii, strefy premium, koszyka i ustawień konta. Program przydaje się w sklepie do zeskanowania kodu kreskowego, ale także w przypadku zakupów przez Internet, które stają się wygodniejsze. Jest jedna z moich bardziej ulubionych aplikacji zakupowych tego typu.

Inne aplikacje na Androida

Jak już wspomniałem – bez problemu korzystam z Microsoft Teams. Aplikacja działa tak samo świetnie, jak na pececie. Pobrałem też Cookidoo – program służący do pobieranie przepisów na Thermomix. Aplikacja ma średnią ocen na poziomie 4,8 w Google Play i nic dziwnego, jest po prostu świetna! Wyszukiwanie przepisów i gotowanie na ich podstawie to bajka.

aplikacje na androida League of Legends Wild Rift

W moich aplikacjach znalazła się jeszcze jedna gra, która trafiła do bety. Chodzi o League of Legends: Wild Rift. Na temat tego tytułu napisałem kilka wpisów, w tym dwa poradniki. Polecam grę na szybkie rozgrywki w wolnej chwili.

Mam też aplikację Philips Hue, która jest estetyczna i funkcjonalna. W przypadku zainwestowania w żarówki lub oświetlenie Philipsa, warto też kupić mostek, który potrzebny jest do działania tej aplikacji. Sterowanie oświetleniem to bajka.

Sprawdź najnowsze wpisy