Empik darmowa dostawa

Darmowa dostawa dla klientów sieci Empik, koniec programu Mój Empik

3 minuty czytania
Komentarze

Darmowa dostawa przy zamówieniach za minimum 40 zł – to największa korzyść dla klientów sieci Empik, którą wprowadzono od 2 września. W ramach zmian w programach lojalnościowych usługa Empik Premium Free zastąpiła Mój Empik. 

Empik robi porządki w programach lojalnościowych

Od 2016 roku klienci sieci Empik mogli korzystać z karty Mój Empik. Jej posiadanie uprawniało m.in. do zniżek na zakup książek, płyt, filmów czy biletów na koncerty. 2 września 5 mln użytkowników tego programu lojalnościowego automatycznie stało się członkami Empik Premium Free. Przejście z Mój Empik do nowej usługi nie wymaga ponownej rejestracji. Mogą z niej korzystać też nowi użytkownicy. Jest też drugi wariant w ramach programu lojalnościowego, czyli Empik Premium, który działa już od ponad roku. O szczegółach piszemy w dalszej części tekstu, ale dla podstawowego rozróżnienia dwóch wariantów warto podkreślić, że Empik Premium Free jest – zgodnie z nazwą – całkowicie darmowy. 

Darmowa dostawa w Empiku – gdzie jest haczyk?

Każdy użytkownik usługi Empik Premium Free może od dziś skorzystać z darmowej dostawy do Paczkomatów i punktów odbioru. Jest jeden warunek – trzeba zrobić zakupy za minimum 40 zł. Co jeszcze zyskują klienci? Empik zapewnia, że użytkownicy tej  usługi będą mogli korzystać z promocji i ofert specjalnych w sklepach stacjonarnych, online oraz w aplikacji mobilnej. Na starcie wprowadzono możliwość kupna za pół ceny drugiego produktu z kategorii książka, muzyka i film. Każdy otrzymuje też kupon powitalny o wartości 10 zł, możliwość zwrotu produktów bez paragonu w ciągu 30 dni oraz dostęp do ponad 200 audiobooków, e-booków i podcastów w aplikacji Empik Go. 

Pełny wariant Empik Premium to więcej korzyści dla stałych klientów

Obecnie trwa promocja, dzięki której można wykupić usługę Empik Premium za 39,99 zł za rok. Co otrzymamy w zamian? Przy zakupach za minimum 40 zł możemy skorzystać z darmowej dostawy do paczkomatów i punktów odbioru, ale też za pośrednictwem kuriera. Przez sześć miesięcy możemy korzystać bezpłatnie z aplikacji streamingowej Empik Music. Poza tym otrzymujemy 15 proc. stałej zniżki przy zakupach w salonach oraz do 20 proc. zniżki na produkty na Empik.com. Większa jest też pula dostępnych e-booków i audiobooków. Dostajemy również 3 proc. zwrotu środków na zakupy oraz zniżki w Empik Foto. 

Czytaj też: YouTube Premium to świetna usługa, dla której porzuciłbym Spotify, gdyby Google brało ją na poważnie

Czy warto skorzystać z nowego rozwiązania oferowanego przez Empik? Jeżeli nie mieliście karty Mój Empik, to z pewnością nie zaszkodzi skorzystać z programu Empik Premium Free. Warto pamiętać, że przy rejestracji musimy podać swoje dane. Jeśli się na to zdecydujemy, to przy kupnie długo oczekiwanej książki lub prezentów dla bliskich zaoszczędzimy na kosztach przesyłki. Jeżeli częściej kupujemy kulturę na nośnikach, to warto zastanowić się nad Empik Premium. Nie dość, że zamówienie dostarczy nam bezpłatnie do domu kurier, to mnóstwo produktów kupimy po cenie niższej, niż w salonie stacjonarnym. Warto jednak sprawdzić, czy po tych wszystkich zniżkach i z darmową dostawą nadal nie zapłacimy więcej, niż w innej księgarni internetowej

Źródło: informacja prasowa