najchętniej oglądane w hbo go

Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – co nowego na początek tygodnia?

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, który ma w swojej ofercie wiele najróżniejszych filmów i seriali. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że nowych produkcji nieustannie przybywa, bo HBO GO doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że gdyby było inaczej, to użytkownicy szybko by się znudzili i anulowali swoje subskrypcje. Nowości są dodawane niemal codziennie, a dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo na platformie pojawiła się garść ciekawych produkcji. Z ich pełnym zestawieniem możecie się oczywiście zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – co dodano? Poniedziałek, kwiecień 2020

HBO GO logo

Użytkownicy HBO GO nie mogą narzekać na brak regularnie dodawanych nowości, bo na platformie coś nowego pojawia się niemal codziennie. Jak już wspomniałem powyżej, dzisiejsza data nie jest wyjątkiem. Z racji na fakt, że z pewnością jesteście tu po konkrety, nie będę przedłużał i od razu przejdę do konkretów. Pełna lista tytułów, które dziś wylądowały na HBO GO, prezentuje się następująco:

  • Forrest Gump (1994) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Ucieczka (2020) [odcinek S01E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Czarny poniedziałek (2019) [odcinek S02E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Niepewne (2016) [odcinek S04E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Obsesja Eve (2018) [odcinek S03E01] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Utracone dzieci Atlanty (2020) [odcinek S01E02] [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Westworld (2016) [odcinek S03E05] [+ audio, + napisy] – gatunek: Sci-Fi, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Wesele na końcu świata (2019) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Australia

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Xiaomi Mi Note 10, procesor AMD Ryzen 5 2600, słuchawki z mikrofonem Kingston HyperX Cloud II i więcej w bardzo dobrych cenach!

Powyższe zestawienie zawiera dokładnie osiem nowości, co jak na jeden dzień jest bardzo dobrym wynikiem. Dodano zarówno nowe filmy, jak i odcinki seriali. A będąc przy serialach, nie mógłbym przepuścić okazji do zachęcenia was do zapoznania się z moją listą najlepszych seriali HBO GO. Osobom, które nie ograniczają się tylko do wymienionej platformy, polecam również najlepsze seriale Netflixa i najlepsze seriale Amazon Prime Video. Wracając jednak do dzisiejszej aktualizacji HBO GO – niestety trzeba też wspomnieć, że skasowano jeszcze dwa filmy. Mowa o następujących produkcjach:

  • Guerrilla (2017) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • Prostując ścieżki (2008) – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy