Amazon Prime Video to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Platforma ma w swojej ofercie naprawdę wiele ciekawych produkcji, ale oczywiście nie pozostaje bierna i regularnie wprowadza do niej nowości, by obecni użytkownicy się nie nudzili, a nowi przybywali. Dziś biblioteka Amazon Prime Video poszerzyła się całkiem znacznie, bo do serwisu dodano sporo nowych tytułów. Z ich pełnym zestawieniem jak zawsze możecie się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki Amazon Prime Video – sobota, marzec 2020

Amazon Prime Video

Podobnie jak m.in. Netflix i HBO GO, Amazon Prime Video również niemal codziennie wprowadza do swojej biblioteki jakieś nowości, dzięki czemu aktualni subskrybenci nie mogą narzekać na nudę. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bo na platformie dodano całkiem sporo. Zapewne jesteście tu po konkrety, więc nie ma co przedłużać – pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Dia (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Indie
  • Hellions (2015) [+ napisy] – gatunek: thriller, kraj pochodzenia: Kanada
  • Jessy & Nessy (2020) [+ audio, + napisy] [5 odcinków] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Irlandia
  • Love Mocktail (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Indie
  • Pushpavalli (2019) [8 odcinków] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Indie
  • Blade of the Immortal (2019) [odcinek S01E22] [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Japonia
  • Pet (2020) [odcinek S01E10] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Japonia
  • Star Trek: Picard (2019) [odcinek S01E08] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • The Exorcism of Anna Ecklund (2016) [+ audio, + napisy] – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
  • The Test: A New Era for Australia’s Team (2020) [8 odcinków] [+ napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Australia

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartwatch Garmin Fenix 6S, gogle wirtualnej rzeczywistości HTC VIVE Cosmos, laptop Lenovo Legion Y540-17IRH i więcej w super cenach

Powyższa lista zawiera dokładnie dziesięć nowości, co jest całkiem dobrym wynikiem jak na jeden dzień. Większość z nich to co prawda nowe odcinki seriali, ale zawsze. A skoro już jest mowa o serialach, to zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem przedstawiającym najlepsze seriale Amazon Prime Video – niewykluczone, że akurat coś wpadnie wam w oko. A jeśli nie ograniczacie się tylko do serwisu Amazona, co jest moim zdaniem świetnym podejściem, to zerknijcie również na listy najlepszych seriali Netflixa i najlepszych seriali HBO GO – tymi platformami też warto się zainteresować. Dajcie znać w komentarzach, z których dodanych dziś tytułów cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix