ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do zdjęć do dowodu

Oficjalna fotka? Aplikacje do zdjęć do dowodu pozwolą zadbać o profesjonalny wizerunek

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Niech zgadnę… właśnie szykujesz swoje CV? Jednak nie chce Ci się lecieć do fotografa, aby ten zrobił Ci profesjonalne zdjęcie? Możesz usiąść i się uspokoić. Są na to inne — nowoczesne — sposoby. Mowa tutaj o aplikacjach do zdjęć do dowodu. Dzięki nim jesteś w stanie szybko załatwić ten temat. Rozwiązania są bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Nie musisz posiadać sprzętu oraz wiedzy, jak fotograf. Wystarczy jedynie zainstalować aplikację do zdjęć do dowodu. Dzięki niej momentalnie załatwisz sprawę profesjonalnego wizerunku i zwiększysz swoje szanse na zdobycie pracy, ponieważ będziesz wyglądać w ten sposób znacznie poważniej. Oczywiście dzięki zdjęciom możesz załatwić również kwestię wyrabiania dokumentów, gdzie są określone wymogi odnośnie tego, jak fotografia powinna wyglądać. Dzięki aplikacjom będziesz w stanie przygotować samodzielnie fotografię do dokumentów polskich oraz zagranicznych — w zależności czego dokładnie potrzebujesz. Aplikacje do zdjęć do dowodu potrafią naprawdę sporo.

PhotoAid: Zdjęcie do Dowodu Osobistego i Paszportu

To jedna z najbardziej znanych i rozbudowanych aplikacji. Jej dużą zaletą jest nowoczesny i prosty interfejs — to zdecydowanie zachęca użytkowników i w wielu sytuacjach ma największe znaczenie podczas dokonywania ostatecznego wyboru. Sam wybierasz rodzaj dokumentu, do którego potrzebujesz zrobić zdjęcie. Możliwości jest naprawdę wiele, ponieważ możesz znaleźć tutaj między innymi dowód osobisty, paszport, prawo jazdy oraz wiele innych. Możesz przygotować zdjęcie nie tylko do tych dokumentów, które honorowane są w Polsce, ale również do tych zagranicznych takich jak wiza do USA, zielona karta USA oraz wiele innych. Możliwości są dwie. Możesz zrobić sobie zdjęcie bezpośrednio z poziomu aplikacji lub wgrać już istniejące z galerii. Po tym aplikacja samodzielnie ustawi odpowiednie wymiary zdjęć. Dzięki temu znacznie szybciej załatwisz sprawę z wyrabianiem dokumentu. To wszystko jest łatwe, proste i skuteczne. 

Pobierz PhotoAid: Zdjęcie do Dowodu Osobistego i Paszportu z Google Play! 

Zobacz także: Google w swojej aplikacji Zdjęcia powie Ci kto jest na fotografiach

Passport Photo – ID Photo

Aplikacja do zdjęć do dowodu, która charakteryzuje się nieco mniej nowoczesnym interfejsem od powyższej propozycji. Dlaczego należy mieć na uwadze Passport Photo? Jest dość prosta w obsłudze. To właśnie tutaj momentalnie wykonasz zdjęcia w odpowiednich rozmiarach do swojego dokumentu. Możesz również wybrać Państwo, które Ciebie interesuje i sprawdzić jakie dokumenty możesz wyrobić w aplikacji.Na pewno docenisz możliwości, jakie daje Passport Photo. 

Pobierz Passport Photo – ID Photo z Google Play! 

Zobacz także: Spektralno-wolumetryczna ultraszybka fotografia przechwytuje informacje w 5D

ID Photo application

Aplikacja do zdjęć do dowodu posiada bardzo rozbudowane spectrum możliwości. Na użytkownika czeka bardzo dużo różnych opcji, które pozwolą uzyskać fotografię o odpowiednich rozmiarach dla wybranego dokumentu. ID Photo application jest bardzo prostym rozwiązaniem, które obsługi wcale nie trzeba się uczyć. 

Pobierz ID Photo application z Google Play! 

Zobacz także: Krzywa fotografia? Aplikacje do edytowania zdjęć Ci pomogą!

ID Photo (Passport, Driver’s license, Resume, etc)

Kolejna propozycja dla tych, którzy chcieliby załatwić sprawę zdjęć bez wychodzenia z domu. ID Photo jest podobnie, jak wszystkie powyższe propozycje charakteryzuje się przede wszystkim dużą prostotą i łatwością obsługi. Dlatego po zainstalowaniu od razu będziesz mógł działać z usługą i wykorzystać jej potencjał. Wszystko będziesz mógł odpowiednio wymierzyć i skadrować. 

Pobierz ID Photo (Passport, Driver’s license, Resume, etc) z Google Play! 

Dlaczego warto mieć na uwadze aplikacje do zdjęć do dowodu? Przede wszystkim dzięki nim uda Ci się wykonać profesjonalnie wyglądającą fotografię, która pomoże załatwić sprawy związane ze składaniem o dowód lub inne dokumenty. Na tym nie koniec, ponieważ takie zdjęcie możesz również wykorzystać przykładowo do swojego CV. Pracodawca na pewno lepiej spojrzy na oficjalną fotografię niż amatorską fotkę. W jego oczach będzie to wyglądać zdecydowanie poważniej. 

Źródło obrazka wyróżniającego: Obraz janjf93 z Pixabay

    Sprawdź najnowsze wpisy