kobieta stojąca w kuchni wrzucająca kostki lodu do robota monsieur cuisine
LINKI AFILIACYJNE

Lidlomix najtaniej w historii. Rekordowa promocja na Black Week potrwa tylko dwa dni

2 minuty czytania
Komentarze

Lidl dołączył do wielu sklepów, które organizują promocje z okazji Black Week. Przedmiotem jednej z ciekawszych ofert jest lidlomix, którego można kupić z rekordową zniżką. Trzeba się jednak będzie śpieszyć – promocja potrwa tylko dwa dni, a chętnych może być naprawdę dużo.

Lidlomix tanio jak nigdy wcześniej. Zasady promocji

Lidlomix to potoczna nazwa określająca roboty kuchenne dostępne w popularnej sieci marketów. Promocja na Black Week dotyczy najbardziej zaawansowanego modelu, czyli Monsieur Cuisine Smart. Posiada on 8″, dotykowy ekran, WiFi oraz wagę wbudowaną w garnek. Urządzenie obsługuje sterowanie głosowe i przepisy wideo. Wśród typowo kuchennych funkcji znajdziemy m.in. wolne gotowanie, fermentowanie, miksowanie na puree oraz gotowanie ryżu. Więcej o opisywanym modelu dowiecie się z naszego porównania lidlomixów.

Lidlomix

Jak możecie dowiedzieć się z naszego tekstu o cenach lidlomixa, Monsieur Cuisine Smart kosztuje zazwyczaj 2499 zł. Lidl ogłosił jednak promocję na Black Week, w ramach której sprzęt można będzie nabyć aż o 700 zł taniej, czyli za 1799 zł. Popularna sieć marketów podaje, że to najniższa cena urządzenia w historii. Lidl powołuje się tu na dane za okres od 4 kwietnia 2022 roku.

Choć ogólnie rzecz biorąc Black Week w Lidlu już trwa, to lidlomix w obniżonej cenie będzie dostępny tylko przez dwa dni: w piątek 24 listopada oraz w sobotę 25 listopada. Urządzenie można kupić online i to zapewne będzie najprostszy sposób, pozwalający uniknąć ogromnych kolejek. Lepiej jednak nie zwlekać, bo nie wiadomo, jak szybko sprzęty zostaną wyprzedane.

Lidlomix w najniższej cenie będzie też dostępny w stacjonarnych marketach Lidl. W tym przypadku, aby skorzystać z promocji konieczne będzie aktywowanie specjalnego kuponu w aplikacji Lidl Plus, a następnie zeskanowanie karty przy kasie.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.