Inteligentny zegarek z kolorowym, plecionym paskiem na tle rozmytych, kolorowych świateł, wyświetlający neonową godzinę 10:09.
LINKI AFILIACYJNE

Apple Watch dostaje nową opaskę Solo Pride Edition. Cena nowości to ponad 500 zł

2 minuty czytania
Komentarze

Apple podąża ścieżką innowacji, ale też oferuje produkty wspierające różne społeczności. Na Apple Watch właśnie zadebiutowała najnowsza opaska Solo Pride Edition. Produkt wyróżnia się plecioną konstrukcją, żywymi barwami i… wysoką ceną.

Najnowsza opaska na Apple Watch może się podobać

Smartwatch z kolorowym, plecionym paskiem i cyferblatem wyświetlającym neonowe, kolorowe cyfry "10:09".
Fot. Apple / materiały prasowe

Gigant z Cupertino po raz kolejny pokazał poparcie dla osób LGBTQ+. W 2024 roku zaprezentowano opaskę Solo Pride Edition, a także specjalną tarczę na Apple Watcha. Najnowszy produkt wykorzystuje żywy wzór, który jest zainspirowany barwami flag dumy. Jak podaje appleinsider opaska będzie dostępna od 22 maja w USA i Kanadzie, a 23 maja trafi do pozostałych regionów.

apple watch
Fot. Apple / materiały prasowe

Produkt występuje w rozmiarze 41 mm i 45 mm, więc będzie pasował do Apple Watch SE i Apple Watch Series 4 lub nowszych. Opaskę w Stanach Zjednoczonych wyceniono na 99 dolarów. Niestety w Polsce za plecione modele Solo trzeba zapłacić aż 529 złotych.

Pozostałe nowości Pride Edition w 2024 roku

Tablet, smartfon i smartwatch z kolorowymi, neonowymi grafikami na ekranach prezentujące godzinę.
Fot. Apple / materiały prasowe

Poza kolorową opaską Apple udostępni też tarczę do smartwatcha, a także tapetę na iPady i iPhone’y. Aby z nich skorzystać, trzeba zaktualizować używane sprzęty do najnowszych wersji systemów. W przypadku zegarka jest to watchOS 10.5. Na sprzętach z większym ekranem będzie to kolejno iOS 17.5, a także iPadOS 17.5. Jeśli szukasz idealnego zegarka, najlepsze smartwatche, w tym sprzęty Apple znajdziesz u naszego partnera.

Źródło: appleinsider, oprac. własne. Zdjęcie otwierające: Apple / materiały prasowe, montaż Krzysztof Wilamowski

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw