Inteligentna głowica termostatyczna wyświetlająca temperaturę oparta o białą doniczkę.
LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Trwa świetna promocja na gadżet od Tesla, który pozwoli ci oszczędzić na ogrzewaniu

2 minuty czytania
Komentarze

Rozwój technologii Smart Home przynosi coraz nowsze rozwiązania, które ułatwiają życie i pozwalają na oszczędności. Jednym z takich urządzeń jest inteligentna głowica termostatyczna od firmy Tesla, którą obecnie można kupić w atrakcyjnej promocji.

Głowica termostatyczna Tesla w obniżonej cenie

Grafika przedstawiająca głowicę termostatyczną na stronie Komputronik
Fot. Komputronik

Głowica termostatyczna Tesla o symbolu TSL-TRV-GS361A znana jest z minimalistycznego designu i imponującej funkcjonalności. Aktualnie u naszego partnera dostępna jest w promocyjnej cenie poniżej 200 złotych. Ten mały gadżet jest przystępnym sposobem na zamianę naszego mieszkania w Smart Home. Inteligentny element systemu ogrzewania domowego umożliwia użytkownikom kontrolę temperatury w poszczególnych pomieszczeniach za pomocą aplikacji mobilnej. Po połączeniu z asystentem głosowym można sterować temperaturą bez dotykania smartfona. Z kolei obrotowy pierścień i jasny wyświetlacz pozwalają na bezpośrednie sterowanie przy kaloryferze. Poza inteligentnymi funkcjami urządzenie zadba o nasze rachunki. Urządzenie wykrywa otwarte okna, a także oferuje tryb eco. Według zapewnień producenta w ten sposób koszty najtańszego ogrzewania mogą zostać obniżone nawet o 30%.

Głowica Tesla Smart w praktyce. Jak ją zainstalować?

Montaż głowicy jest niezwykle prosty. W zestawie poza urządzeniem dostajemy baterie, które wystarczyć mają nawet na dwa lata. Po ich włożeniu głowicę należy przykręcić. W zestawie jest kilka opcji montażowych, dzięki czemu urządzenie przykręcimy do zaworów M30, M28, Danfoss, RA, RAV i RAVL. Następnie za pośrednictwem aplikacji należy sparować urządzenie z bramką ZigBee. Przez wykorzystywanie tego protokołu sprzęt nie obciąża naszej sieci, ale do działania potrzebny jest hub np. TESLA Smart ZigBee Hub. Aktualnie jestem w trakcie testów głowicy Tesla i niedługo podzielę się moimi wrażeniami.

Głowica Tesla Smart — specyfikacja techniczna

  • Żywotność baterii: Do 24 miesięcy, co zapewnia długotrwałe i nieprzerwane działanie
  • Wyświetlacz: LED z wysokim kontrastem, umożliwiający łatwe odczytanie ustawień
  • Dokładność: Regulacja temperatury z dokładnością do 0,5 °C, co pozwala na precyzyjne ustawienia
  • Typ zaworu: Kompatybilność z zaworami M30, M28, Danfoss, RA, RAV, RAVL
  • Zasilanie: 2x bateria alkaliczna 1,5 V LR6 / AA
  • Temperatura robocza: Zakres od 5 do 40 °C
  • Wymiary: 57 x 57 x 89 mm, co świadczy o kompaktowej budowie urządzenia
  • Łączność: Technologia ZigBee, zapewniająca stabilne i szybkie połączenie z systemem domowym

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik