Biedronka

Biedronka rozszerza akcję Gang Mocniaków. Naklejki dostaniesz także za zakupy w internecie

2 minuty czytania
Komentarze

Biedronka Home to kolejny odłam „owadziej” sieci sklepów, który rozpoczął wsparcie dla ogólnopolskiej akcji Gang Mocniaków. Teraz naklejki będą mogli zbierać również klienci decydujący się na zakupy online. Choć rozwiązanie nie działa idealnie, trudno odmówić postępów portugalskiej spółce.

Na czym polega akcja „Gang Mocniaków”?

Biedronka Gang Mocniaków
fot. Biedronka

Gang Mocniaków to kontynuacja marketingowej kampanii, która ma promować zdrowe odżywanie wśród dzieci. Podobnie jak w poprzednich edycjach, przez limitowany czas (28 sierpnia do 2 grudnia 2023 r.), klienci sklepów Biedronka, mogą odbierać maskotki oraz książeczki edukacyjne dla swoich pociech, oczywiście nie za darmo.

Istnieją dwa sposoby na zdobycie tych pluszaków i książek. Pierwszym z nich, bardziej opłacalnym dodam, jest zwyczajny zakup. Jedna maskotka kosztuje 49,99 złotych, a książeczka 14,99 złotych. Alternatywnie, fanty można zdobywać też za naklejki, otrzymywane po zakupach w sklepie. Poniżej możecie spojrzeć na pełne zasady promocji:

Biedronka Gang Mocniaków
fot. Biedronka

Jeżeli dobrze wszystko rozegracie, za każde wydane 69 złotych może zgarnąć łącznie aż 5 naklejek. Podczas jednej wizyty w sklepie, maksymalna liczba naklejek do zgarnięcia to 60. Niezależnie od wartości zakupów, wykonanie quizu w aplikacji Biedronka (dostępna na Android oraz iOS) nagrodzi Was dodatkową naklejką.

Jeden „Mocniak” kosztuje 60 naklejek. Jeżeli mamy już 30 naklejek, kupimy pluszaka taniej (24,99 złotych). Książeczka edukacyjna jest oczywiście tańsza, bo otrzymamy ją jedynie za 15 naklejek. Akcja promocyjna to oczywiście bonus do zakupów, ale jeśli zależy nam konkretnie na fantach, szybciej i taniej będzie je kupić w regularnych cenach, niż walczyć z naklejkami.

Jak sklep Biedronka Home będzie wspierać akcję Gang Mocniaków?

fot. Biedronka Home

Zasady są podobne do tych, które obowiązują w standardowych sklepach popularnej sieci supermarketów. Za każde zakupy powyżej 69 złotych, klient otrzyma aż 2 naklejki. Jeżeli produkt będzie oznaczony hasłem BONUSOWA NAKLEJKA, wtedy możemy się spodziewać takiego dodatku.

Użytkownik karty Moja Biedronka otrzyma te naklejki w ciągu 7 dni po otrzymaniu faktury za transakcję. Stosowna informacja powinna też wyświetlić się w aplikacji, ale dostaniemy ją też za pomocą SMS na numer telefonu przypisany do karty.

Wtedy należy udać się do dowolnego sklepu sieci, by te naklejki odebrać. Co ważne, akcja na internetowej platformie e-commerce potrwa do 12 listopada 2023 r. Naklejki będzie można odbierać maksymalnie do 18 listopada 2023 r. No i pięknie, ale czy musimy bawić się w papierowe naklejki? Byłoby łatwiej, gdybyśmy mogli gromadzić punkty bezpośrednio w aplikacji lub na karcie, i wtedy je wymieniać na pluszaki i książeczki.

Skoro interesują cię pluszaki z Biedronki, być może korzystasz też ze Snapchata? Jeśli tak, z pewnością przyda ci się nasz poradnik krok po kroku dotyczący tego, jak odzyskać dni na Snapie.

zdjęcie główne: Biedronka