LOKOWANIE PRODUKTU: KOMPUTRONIK

Nowa kamera sportowa od DJI. Ma wszelkie zadatki na to, aby z miejsca stać się hitem

2 minuty czytania
Komentarze

Kamera sportowa to niezwykle ważny element wyposażenia dla każdego rowerzysty, który właśnie wyrusza w głąb lasu lub na daleką wyprawę po górach. Cóż, a przynajmniej tak powinno być, bo z praktyką bywa różnie. Z każdym rokiem sprzęty tego typu ewoluują, aby zapewnić użytkownikom lepszą jakość nagrań, większą pamięć oraz także wytrzymalsze materiały. Swoją nową propozycję właśnie zaprezentowała firma DJI.

Kamera sportowa skrojona pod hardkorowych rowerzystów

Kamera sportowa idealna dla hardkorowych rowerzystów
fot. DJI

DJI Osmo Action 4 – taką nazwę nosi nowy sprzęt od renomowanego chińskiego producenta. Co takiego oferuje nowa kamera sportowa? Cóż, przede wszystkim możliwość nagrywania w 4K oraz rozdzielczość 3840 x 2160 przy 120 klatkach na sekundę. Jakby tego było mało, urządzenie może pochwalić się wodoodpornością do głębokości 18 metrów bez obudowy (do 60 metrów z obudową) oraz opcją pracy w zakresie od -20°C do 45°C.

W związku z tym nowa kamera sportowa od DJI klaruje się na świetną opcję nie tylko dla rowerzystów, ale również nurków, surferów oraz sympatyków wszelakich sportów ekstremalnych. Co ważne, DJI Osmo Action 4 obsługuje komunikaty głosowe i sterowanie głosem. Bardzo pozytywnie prezentują się również kwestie związane z akumulatorem. Przede wszystkim jest on w stanie wytrzymać nawet 150 minut w temperaturze -20°C, jednak na jego cechę charakterystyczną wyrasta szybkie ładowanie. Uzupełnienie baterii do 80% wymaga bowiem jedynie 18 minut.

Aktualnie w sprzedaży znajdują się dwie wersje DJI Osmo Action 4 – Standard Combo oraz Adventure Combo. Druga z nich jest nieco droższa, jednak w zestawie posiada dodatkowe akcesoria pokroju między innymi akumulatorów.

Oczywiście w internetowym sklepie Komputronika istnieje możliwość kupienia DJI Osmo Action 4 w ratach 0%. Zainteresowani taką opcją? Z chęcią odsyłam do oficjalnego regulaminu promocji. Tymczasem jeśli zamiast rowerów wolicie podróżować na czterech kołach, myślę, że warto jeszcze wspomnieć o naszym zestawieniu najlepszych gadżetów do samochodu. Co więcej, takie akcesoria jak uchwyty na telefon do auta lub transmitery Bluetooth również posiadają osobne teksty.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Lokowanie produktu: Komputronik

Motyw