LINKI AFILIACYJNE

Aż żal nie brać. Świetnie oceniane słuchawki Sony tańsze o prawie 50%

2 minuty czytania
Komentarze

Amazon regularnie wprowadza do swojej szerokiej oferty wszelakich produktów atrakcyjne promocje. Najnowsza z nich objęła douszne słuchawki Sony, które przeceniono niemalże o 50%! Wszystko wskazuje na to, że warto się pospieszyć!

Kolejna świetna oferta od Amazona – tym razem na słuchawki od Sony

Kolejna świetna oferta od Amazona - tym razem na słuchawki od Sony

W dobie coraz częściej spotykanej pracy zdalnej oraz powszechniejszych podróży samolotami, pociągami czy samochodami wydaje się, że niezbędnym elementem wyposażenia każdego z nas powinny być słuchawki. W tym miejscu cały na biało wchodzi Amazon, który przecenił douszny sprzęt od Sony. Mowa tu o modelu MDR-EX650APT w złotej wersji kolorystycznej.

Co więcej, nie jest to byle jaka promocja, ponieważ Amazon obniżył cenę słuchawek o dokładnie 47%! Oznacza to, że za urządzenie renomowanej marki zapłacimy aktualnie 223,36 zł, podczas gdy standardowa cena produktu wynosi 420 złotych.

Zobacz też: Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Polecane modele we wszystkich przedziałach cenowych

Jak na tak dobry sprzęt przystało, w internecie znajdziemy sporo opinii na jego temat, a użytkownicy Amazona oceniają słuchawki na 4,4 gwiazdki w skali 1-5 (3284 recenzje). Sony zwieńczyło MDR-EX650APT o wbudowany mikrofon, przewód o długości 1,2 metra, pasmo przenoszenia 5–28 000 Hz oraz naturalnie wejście Jack 3,5 mm.

Co ciekawe w polskich sklepach internetowych ciężko znaleźć ten konkretny model słuchawek, więc cena proponowana przez Amazon tym bardziej wydaje się atrakcyjna. Wystarczy wspomnieć, że jeden z niewielu placówek, która oferuje MDR-EX650APT, czyli Empik za jeden egzemplarz sprzętu od Sony żąda ponad 600 złotych.

Źródło: Amazon

Motyw