LINKI AFILIACYJNE

Android 13 na bardzo tanim smartfonie Samsunga. To model z tego roku

2 minuty czytania
Komentarze

Aktualizacje Androida na tanich smartfonach są rzadkim zjawiskiem. Update budżetowego modelu Galaxy M13 daje nadzieję, że coś się w tej kwestii zmieni.

Samsung aktualizuje budżetowca

Koreański gigant zaktualizował kolejne urządzenie. Tym razem Androida 13 i One UI 5.0 otrzymał kosztujący niecałe 800 złotych Galaxy M13 w wersji 5G. Nie ma jeszcze doniesień zaktualizowanych smartfonach w wersji LTE, natomiast niedługo powinno się to zmienić.

https://youtu.be/nrQpvU6K4Cg

Oprogramowaniem w wersji M136BXXU2BVK3, które przynosi nowości, cieszyć się mogą mieszkańcy Indii. Jego dostępność sprawdzić można, wchodząc w ustawienia, w zakładce aktualizacja oprogramowania telefonu. Proces aktualizacji może potrwać do kilku tygodni, więc jeśli nie dostałeś jeszcze nowego Androida, nie należy się martwić.

Samsung Galaxy M13 debiutował w drugim kwartale 2022 roku z Androidem 12 i One UI 4.1 na pokładzie. Urządzenie w cenie około 800 złotych oferuje duży, 6,6-calowy, 90 Hz wyświetlacz o rozdzielczości FHD+. Specyfikacja smartfona kryje ośmiordzeniowego Exynosa, pojemne ogniwo, 4 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Pozytywnie wyróżniają się także możliwości fotograficzne. Główna matryca o rozdzielczości 50 megapikseli zrobi przyzwoite zdjęcia nawet w nieco trudniejszych warunkach oświetleniowych.

Samsung do 1000 zł oferuje dużo możliwości, nic więc dziwnego, że okazał się częstym wyborem wśród kupujących. Dobrze jest widzieć, że duży producent dba także o modele z niższej półki cenowej. Nowy Android poza nakładką oferuje też aktualizację zabezpieczeń. Nawet osoby, które nie interesują się nowymi funkcjami czy wyglądem interfejsu, skorzystają na częstych aktualizacjach systemu. Przynajmniej do czasu, kiedy Android do systemu wprowadzi reklamy.

Źródło: sammobile

Motyw