Osoba trzymająca smartfon z ekranem logowania do aplikacji Allegro.

Złe wieści dla kupujących na Allegro z pakietem Smart! Będzie wyraźnie drożej

1 minuta czytania
Komentarze

Allegro właśnie podzieliło się ze swoimi klientami kilkoma ważnymi nowinkami dotyczącymi usługi Smart! Niestety najważniejsza z nich dotyczy tego, że popularna subskrypcja już wkrótce stanie się droższa. Aktualizacja zasad korzystania z subskrypcji nastąpi już 21 listopada, czyli za dwa tygodnie.

Allegro Smart! będzie droższe — zmiany w drodze

Allegro Smart! będzie droższe — zmiany w drodze

Już 21 listopada o godzinie 9:00 Allegro wprowadzi w życie nowe zasady funkcjonowania usługi Smart! Od tego dnia subskrypcja nie będzie kosztować już 49 zł za rok, ale 59,90 zł. Co ciekawe serwis zdecydował się na taki ruch zaledwie kilka dni przed ogromnymi wydarzeniami zakupowymi, czyli Black Friday oraz Cyber Monday. Poniżej znajdziecie zestawienie najważniejszych zmian, które już wkrótce pojawią się w Allegro Smart!

Zobacz też: Co to Allegro Smart?

Minimalna kwota zakupu od jednego sprzedawcy, która gwarantuje darmową przesyłkę:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich

Zmiana cen rocznej subskrypcji usług:

  • Alegro Smart! – z 49 zł na 59,90 zł
  • Allegro Smart Student! – z 39 zł na 49,90 zł

Co ciekawe serwis zdecydował się nie zmieniać ceny miesięcznej ceny popularnej usługi, więc wciąż będzie to 10,99 zł. Dodatkowo posiadacze Allegro Smart! zostali poinformowani, że ich subskrypcja nie zostanie automatycznie przedłużona na nowych warunkach. Klienci będą zmuszeni do samodzielnego zaakceptowania odświeżonych zapisów umowy oraz wykupienia usługi już za zwiększoną kwotę. Przy okazji tych ogłoszeń serwis poinformował również, że doprecyzuje zakres opcji „dostawa najwcześniej następnego dnia roboczego”. Cały nowy regulamin możecie przeczytać pod tym linkiem.

Źródło: Smart!

Motyw