IKEA wprowadza do sprzedaży obowiązkową pozycję dla każdego zainteresowanego smart home

2 minuty czytania
Komentarze

W ofercie sieci Ikea pojawiła się Dirigera. To inteligentna bramka, która ma ułatwiać korzystanie z rozwiązań smart home. Wiemy, czym charakteryzuje się urządzenie i ile trzeba za nie zapłacić.

Inteligentna bramka Dirigera – oto co oferuje

Inteligentna bramka Dirigera to propozycja dla osób, które posiadają więcej niż jeden inteligentny produkt Ikea. Dzięki urządzeniu oraz aplikacji Ikea Home Smart zarządzanie smart home ma być łatwiejsze. Co do zasady inteligentne sprzęty Ikea działają niezależnie, jednak Dirigera pozwala sterować urządzeniami na nowe sposoby.

Posiadając inteligentną bramkę z Ikei, można obsługiwać urządzenia smart home z tej sieci sklepów z poziomu aplikacji mobilnej Ikea Home Smart, pilotów zdalnego sterowania, przycisku skrótu, głosu lub ruchu. W zależności od potrzeb da się sterować pojedynczymi urządzeniami, grupami sprzętów, pokojami oraz wszystkimi sprzętami jednocześnie.

Uruchamiaj sceny za pomocą harmonogramów lub ręcznie za pomocą przycisku skrótu lub aplikacji, na przykład, jeśli chcesz wyłączyć wszystkie światła i inne inteligentne produkty jednym przyciskiem, wychodząc rano z domu. Sceny mogą być też używane do planowania włączania świateł, gdy jesteś poza domem, do oczyszczania powietrza przed snem za pomocą oczyszczacza powietrza lub do opuszczenia żaluzji, aby zapobiec nagrzewaniu pomieszczeń przez słońce – proponuje Ikea.

Inteligentna bramka Dirigera – cena i alternatywy

Za inteligentną bramkę Dirigera w Polsce trzeba zapłacić 279 złotych. Urządzenie jest dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowym Ikea. Jeśli szukacie podobnych sprzętów innych producentów, mamy dla was kilka propozycji.

źródło: Ikea

Motyw